Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandóan dorombol a kiscicám...

Állandóan dorombol a kiscicám az ivartalanítása óta(2 hete), miért?

Figyelt kérdés
Ahova teszem ott ül/fekszik és hangosan dorombol, akkor is, ha rá sem nézünk. Néha azért játszik, futkosik, de ha játék közben egyszer megsimítom, már leáll dorombolni és annyi a játéknak. Fél éves kislány cica.
2020. okt. 10. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kellemetlen még a sebe, ha úgyis viszed kontrollra, ott kérdezz rá. Ha eszik, iszik, akkor nagy baj nincs.


Én macskám egyébként grátisz akkor is dorombol, ha én beteg vagyok. Amikor lázasan kb majd megpusztultam itthon, akkor feküdt a hátamon és dorombolt ezerrel, és egész nap nem ment sehova, pedig egyébként nem egy ölbemacska, szeret nézelődni, játszani, nem nagyon szereti ha simogatom.

2020. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek szerint azért, mert a dorombolás gyógyító hatású és segíteni akart rajtad <333 •‿•
2020. okt. 12. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!