Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire lehet allergiás a macska?

Mire lehet allergiás a macska?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben volt egy enyhe náthája. Amint észleltem a tüneteket vittem orvoshoz. Minden tünete elmúlt, kivéve a tüsszögés. Visszavittem kontrollra, ott azt mondta az orvos, hogy teljesen rendben van, valószínűleg allergia okozza a tüsszögést. Most váltottunk almot, én arra gondolok, hogy okozhatja. Akinek allergiás lett/ volt a macskája mi váltotta ki nála? Kérlek írjátok meg, hogyha nem az alom miatt van nálunk tovább tudjak gondolkodni, hogy mi lehet? Köszönöm.

2020. szept. 18. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt ilyen, akkor szerintem is az alom.


De okozhatja pollen (én most attól haldoklom például, most sok a parlagfű a levegőben), cigarettafüst, por, parfüm, dezodor...

2020. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Lehet az alom simán.

Az enyémnek porallergiája van és sok pollenre is allergiás, pl. a parlagfűre biztosan. Ezek is lehetnek, ha az alom nem.

2020. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Illatanyag, összetevő vagy csak jobban porzik.
2020. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!