Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes macskáink szőrében,fő...

10 hetes macskáink szőrében,főleg nyak tájékon apró fekete, gyorsan mozgó bogarak vannak. Bolhaírtó samponnal 2x lettek kezelve. Semmi eredmény. Mik legetnek ezek a bogarak?

Figyelt kérdés

#Macska bolha vagy mi más?
2020. júl. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bolhák. A környezetüket is kezelni kell.
2020. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bolhák, és a környezetét is kezelni kell mert visszafertőzödik. Meg általában a sampon szart sem ér, inkább vegyél tablettát.
2020. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

[link]


Én ezt ajánlom, vagy ugyanebből a márkából a sprayt-t. Nyakához kell kenni vagy fújni, hogy ne tudja lenyalni.


Ha benti macska, akkor bent is teljesen kitakarítani mindent, rovarirtó spray-vel lefújni az összes sarkot, ahová beköltözhetnek a bolhák. Nálunk egyszer kikeltek a lakásban.. Nem kívánom senkinek, 2 hét poklot éltem át, mire ki tudtam irtani őket.

Illetve, ha kiirtottad a bolhákat a macskából, érdemes bolhanyakörvet venni neki, 2-3 havonta cserélni őket, akkor nem költöznek be a bundájába újra :)

2020. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!