Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit egyen a macskám?

Mit egyen a macskám?

Figyelt kérdés

Lett macskám de nem akarok dobozos meg száraz bolti kaját adni neki!

Mit ehet akkor?. Ha cs.mellet farhátot főzök neki meg nyersen? Az jó? Ezen kívűl?



2020. júl. 2. 06:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Főzök neki meg nyersen is adom a cs.húst?
2020. júl. 2. 06:46
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem akarsz neki tápot és konzervet venni?
2020. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nyersen ehet, vagy maximum forrázva, nem kell főzni: csirkét, csirkeszívet (ez nagyon jó neki), bármi egyéb baromfit (kacsa, pulyka stb.), marhahúst, halat, nyulat, birkát, stb. Ha megeszi, ehet némi zöldséget is, például sárgarépát kicsit megfőzve vagy reszelve.

Kaphat havonta egyszer (nem gyakrabban) csirkemájat egy kicsit VAGY 1 db tojást. Kiegészítésként kaphat kevés túrót, natúr joghurtot, tejfölt is, tehát savanyított tejterméket. Sima tejet lehetőleg ne kapjon, mert sok cicánál hasmenést okoz a tejcukor.


Amit NEM kaphat: nyers disznóhús, vaddisznó - ha disznót adnál neki, csak teljesen átfőzve szabad.

Ne egyen embereknek készült ételeket, mint kolbász, felvágottak, kenőmájas és hasonlók, se maradék főtt kaját.

2020. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en cicaim csirke zuzat, szivet, combot, nyakat, marha szivet, tudot, geget, nyelvet szoktak kapni nyersen mindent. Tudom, undorito, de a cicak szeretik es nem draga. Multi vitamin paszta es ennyi. En rontottam el oket kicsinek, befogadott cicak voltak, en neveltem fel az almot(5 cico) es sajnos csunyan kihasznaltak. De imadom oket:)
2020. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok mert drága és szerintem kevesebb a tápértéke.

Jobb szerintem a hús.

2020. júl. 2. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Adj hust, at a tereszetes taplalekuk;)
2020. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!