Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálhtja ezt a macsek?

Miért csinálhtja ezt a macsek?

Figyelt kérdés

Adott egy 3 éves,ivartalanított cicahölgy.

Ha meg szeretném érinteni akkor megharap és eltól magától. A családtagokon kivűl (4) senki nem tud hozzáérni mert elszalad,harap,fúj,karmol.


CsAkIs akkor bújik ha éhes és

mikor hazaérünk akkor örül,dörgölődzik oda az ember lábához,nyávog. Üdvözöl.

Ma ráfeküdt az ágyamra. Mikor melléfeküdtem, hogy pihenjek akkor már ment is el onnét, az ágy mellett lévő székre. (10cm-re van tőlem).

Játszani bármikor hajlandó.


A kérdésem az lenne, hogy ne is simogassam? Csak akkor ha Ő jön oda? Emellett nem tudnám valahogy megkedveltetni magam Vele? Kiskorában 3 hónapon keresztül mindig rajtam aludt.



2020. jún. 15. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen a természete, nem tudod megváltoztatni. Nekem az egyik olyan mint a tiéd, azon kívül, hogy nem harap, csak ha játszik, a másikat ki sem lehet robbantani az ölemből, ha nem foglalkozom vele, akkor jár utánam, és keres egy magasabb helyet, hogy rám tudjon ugrani.
2020. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen, ilyen a személyisége, ettől még ne érezd hogy nem kedvel, csak ilyen kedve volt. Rosszabb kedve volt mint általában. Nem szereti az idegeneket ilyen természetű, az hogy elment mellőled átadta neked a helyét. c:
2020. jún. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bizgesd. Ő is egy tiszteletet parancsoló, de aranyszívű "remetelány" lehet.

Náluk valóban igaz, hogy nem mi macskázunk, hanem ők embereznek...

Ha nem nyomulsz, rájön, hogy tiszteletben tartod a határait, így esélyesen gyakrabban fogja majd a közeledbe kanyarítani az a zsémbes természete.:)

2020. jún. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a cica természete, hagyd, ne zargasd, hátha elkezd magától közeledni.
2020. jún. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert macska.


Majd ő nagysága eldönti, hogy ki az aki simogathatja.

2020. jún. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Ment mindnkinek a zöld. Próbálkozok elfogadni, nem minden nap nyüstölni szegényt. :)
2020. jún. 15. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert macska. És ahogyan az előzőek írják, majd saját maga eldönti, hogy ki simogathatja.
2020. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Köszi!
2020. jún. 15. 12:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!