Ezekről a macskakajákról mi a vélemyényetek?
Törzskönyvezett brit shorthair cicám van.
6 éve alatt már kitapasztaltam, hogy melyek azok a kaják amiket imád, és melyek azok amit elég ha megszagol, és már prüszköl, rázza a lábát, és szó szerint lenyávogja a fejem a hisztitől.
A lidl-s Coshida alultálas macskakaját szereti. De csak a halasat, csirkéset, szárnysat. Marhásat nem. Szoktam venni, hogy legyen egy kis változatosság az ételében, de nem ezzel etetem. Csak néha néha. A coshida száraztápot nem eszi meg.
Amit nagyon utál azok a whiskas termékek (pedig pont brit shorthair cicával reklámozzák) Ilyet már nem veszek, mert még a szagát sem bírja. Viszont imádja a felix, gourmet, sheba termékeket. szerintem teszteld le a cicáddal. Majd ő eldönti mit szeret.
Nálunk a sweetcat (zöldes zacskós) nem szeretik egyáltalán. Inkább nem esznek, ha az van (mind a 6 macska).
A coshida (kékes zacskós), azt szokták enni. Nem azt mondom, hogy imádják, mert ha van valami jobb kaja, akkor azt is ott hagyják, de általában megeszik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!