Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá a gazdit, hogy...

Hogy vegyem rá a gazdit, hogy tartsa meg nekem 13 hetes koráig a kiscicát az anyukájával?

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos, de azon az elven vagyok, hogy egy kölyök cica, az 3 hónapos koráig babacica és szüksége van az eredeti családjára, hogy erős, egészséges, kiegyensúlyozott, igazi macska válhasson belőle a későbbiekben. De a gazdi, amint betöltik a 8-hetüket szabadulna tőlük. Hogyan vehetném rá, hogy maradhasson még 5(jesszus, örülnék, ha még 1 hetet bevállalna) hétig maradhasson? Az bunkóság lenne, ha vinnék 2 kiló macskakaját?
2020. máj. 20. 23:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
-maradhasson az utolsó előtti mondatban
2020. máj. 20. 23:48
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Fizesd addig a költségeit.
2020. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Másodiknak igaza van. Úgy hátha rá tudod venni. Az sem ártana ha elmagyaráznád neki a nézeteidet. Talán megértő lenne
2020. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, nekem is ez volt az első gondolatom, de nem fogja bunkóságnak venni? Mert nagyon szívesen vinnék neki 5 hétre elegendő kaját még a mamának is, ha kell, de nem tudom ez milyen lenne?
2020. máj. 21. 00:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a viszonyod a gazdival. Bár nem hinném hogy bunkóságnak venné főleg akkor ha azt ajánlod fel hogy abban az 5 hétben még fizeted is az ellátását.
2020. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor viszek nekik ellátmányt, aztán megpróbálom rábeszélni:)

Köszi a biztatást:))

2020. máj. 21. 00:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan így volt anno 2 éves cicammal. Minden áron ide akarta adni de nagyon picike volt egyszerűen féltem elhozni abba maradtunk hogy egy hétig meg maradjon hogy erősödjön végül 9 hetesen hoztam el utólag bele gondolva én is bátor voltam hogy bele mentem... De ettől függetlenül amúgy nagyon szép hatalmas kandúr lett belőle aki mai napig játékos és extra bújós :)

Nekem eszembe se jutott hogy ilyet fel ajánljak, szerintem is szuper ötlet így biztos nem lehet kifogása:) előre is boldog cicás éveket 🥰

2020. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Normál esetben, ha az ő macskája fialt, szerintem megtartja neked ha addig is fizeted a költségeit.



Hozzám pl a szomszéd macskája szokott lefialni nagy örömömre. A gazdi megöli a kicsiket/odaadja a kutyájának őket, ezért felnevelem és elajándékozom őket.

Amint lehet elpasszolom őket. Nem várnék heteket. Bőven elég az a 8 hét amit itt vannak.

2020. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Írjátok, hogy fizesse a költségeit, de neki filat a macskája, mert nincs ivartalanítva és a kölyköktől is minél előbb megszabadulna. Ennyi idős macska meg szopik, nincs költsége. Max. vigyél egy kölyök tápot, ha kezdenek enni, meg az anyamacskának is az kell(ene) szoptatás alatt! Kedvességből vidd, nem fogja visszavitetni! Meg egy felelőtlen szar a szaporítód! Nem a kismacskák miatt, hanem hogy még azokat is kib...szná minél előbb... Jobb lesz neki nálad!


Másrészt 12 hetes kora előtt az anyjával lenne a helye, meg a testvéreivel! Minden tekintetben, de legalábbis addig amíg AZ ANYAMACSKA NEM VÁLASZTJA LE! Azt észrevenni, mert nem hagyja tovább szopni, fúj rájuk! Nem azt jelenti, higy nem játszik, vagy nem hoz neki egeret stb., de szopni nem engedi. Addig meg mindkettőnek kell, az anyamacska melle be is gyulladhat! 8 hetes koráig meg kvázi az életben maradást jelenti a kölyköknek....


Most eszembe jut, hogy a szomszédunk kétszer is 6 hetss vizslát hozott aztán pórázzal húzták az aszfalton... Egyszerűen felrobbantam mindkettőn, hogy 6 hetes kiskutyát ki adott oda, meg ki volt olyan hülye, hogy pénzt is adott érte és elhozta 6 hetesen...


Az ilyennek tényleg ivartalanítania kellene...

2020. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jött össze ..

Másnap odaadta másnak ..

De a 2 kiló royal canint azért elfogadta ...

2020. máj. 23. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!