Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 70 deka jó súly egy 13 hetes...

70 deka jó súly egy 13 hetes csivavának?

Figyelt kérdés

Szuka, pont 13 hetes.

Mit gondoltok? Sok, kevés? Szerintetek ezalapján mennyi lesz a felnőttkori súlya?



2017. aug. 10. 16:13
 1/8 1112 ***** válasza:
Ha nem tűnik sem elhízottnak,sem kórosan soványnak, akkor szerintem jó. (Én nem vagyok kutyaszakértő.) De csak látod rajta, hogy rendesen fejlődik-e, különben is,ha kicsinek találod, lehet, hogy majd később behozhatja, van emberek között is, aki rövid idő alatt nő nagyon sokat. Hogyha meg kövérnek találod, akkor az is látszana rajta nyilván, tehát hogyha úgy látszik, szépen fejlődik, akkor szerintem nincs gond. Nézd meg, hogy szépen fejlődik-e, és ha azt látod, igen, ne csinálj problémát oda, ahol nincs is. Amúgy van olyan is, aki kicsiként husi, és utána megnyúlik, szóval szerintem látnád rajta, ha valami baja lenne.
2017. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
keverék vagy fajtatiszta?
2017. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fajtatiszta, törzskönyves!
2017. aug. 10. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd a tenyésztőt, ő ismeri a kutyáit.
2017. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most tapasztalatokat szeretnek hallani hogy kinek mennyi volt ilyen idosen. Meg hogy ebbol lehet e kovetkeztetni a felnottkori sulyara.
2017. aug. 10. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi tenyésztőtől vetted, törzskönyvvel, garanciával, akkor őszintén, nem mindegy hogy most 2 vagy 2,5 kg lesz?


A kölyköknek amúgy is eltér a növekedési üteme, így a súlyuk is. Erről a tenyésztő tudna bővebben tájékoztatást adni.

2017. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csivava átlagos felnőttkori súlya 1500-3000gramm között van.
2017. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalok felelősséget érte, de nekem a törpepincseremre egész jó saccot adott az oldal így visszatekintve.

[link]


A tiédet kb. másfél kilósnak várja.

2017. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!