Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Átmeneti cicatápszer?

Átmeneti cicatápszer?

Figyelt kérdés
Laktózmentes 1,5%-os tej meg 20%-os tejszín, meg tojássárga? Csak ezek vannak itthon.
2020. máj. 19. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A laktózmentes tej nem olyan rossz,a többivel nem próbálkoznék. A tejszínt felejtsd el,a laktóztól el is pusztulhatnak könnyen. A legjobb a rendes macska tápszer lenne,nem drága. A feneküket is rendszeresen kell nedves ronggyal törölgetni,így tudnak csak üríteni...
2020. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tejszín is laktózmentes. Úgy tudom a kiskutyáknak magasabb zsírtartalom kell, mint 1,5%, azért gondoltam tennék hozzá keveset. A tojás meg a vitaminok, tápanyag miatt.

Most nem tudok tápszert venni, nem véletlenül kérdeztem.

2020. máj. 19. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Most kutyáról vagy macskáról beszélünk?

Mennyi idős az állat?


Nem adunk kicsi kölyöknek ilyen kotyvalékot. Megfosatja úgy hogy belepusztul.


Vegyél neki tápszert. Hétköznapvan ugyhogy eltudsz menni és betudod szerezni! Állattartásnál nincs kifogás hogy nem érsz rá. Vagy ráérsz vagy éhen marad vagy halálra fossa magát attól amit adni akarsz neki.

2020. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocs, elírtam, talán mert itt csesztet a kutyám közben.

Nem én akartam őket, bedobták hozzám a zacskó kismacskát ..

Egyelőre sima laktózmentes tejet adtam, de fél óránként újra éhesek, egy kicsi laktózmentes tejszín miért fosatná meg őket, így meg nem laknak jól tőle. 1 dl tejhez egy kiskanál tejszín? Néztem neten cicatápszert, abban 39% majdnem a fele zsír!

2020. máj. 19. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

De a tejszín hiába laktózmentes nem kiscicának való!

Nincs semmi tápérték benne a macskának.


Cica tápszer. Összeszeded magad, elmész és veszel.

Különben egy kiscicád se marad.

Jó hogy éhesek állandóan hisz semmi tápértéke nincs annak amit kapnak tőled.

2020. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!