Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak akkor legyen benti...

Csak akkor legyen benti cicánk ha összegyűlik a pénz szárítógépre?

Figyelt kérdés
Van itthoni ruhánk mindig is atoltoztunk amikor haza jövünk...de nezegettem itt kérdéseket takarítás téren és szinte mindenki írta hogy szárítógépe van, hogy mennyi szőrt le szed a ruháról.... Akkor a mosógép nem szedi le gondolom... ráadásul abból se az újabb van kb 10 éves felültöltős indesit már itt volt a lakásba mikor bekoltoztunk...majd ez is cserélve lesz...mososzaritos gépet akarok egybe. Vagy most nagy hülyeséget hordtam össze? Lehetne már úgy is cicánk hogy nincs ilyen gépünk? Nem akarom ruhakat egyesével szoszhengerezni :( ha azt mondjátok H elengedhetetlen a cica mellé akkor inkább várok amíg meg lesz rá a pénz.

2020. máj. 1. 11:25
 1/7 Lena7 ***** válasza:
100%
Mi szöszleszedőt használunk. Minden szőrt leszed a ruháról
2020. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van már régóta macskafésű is, szerintem azzal lehet csökkenteni a szőrhullást. (A macskát kell fésülni, nem a ruhát.)
2020. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem szárítógép kérdése. Nekem sincs, attól még van cica. Valamennyire minden szőrös az utcai ruha is, na és ezzel jár a macska tartás.
2020. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát pontozzatok le, de ha ilyenekhez kötöd, hogy legyen macskád inkabb ne is legyen!
2020. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szárítógép, van viszont ragadós szöszhenger a 'zikejából. Olcsóbb. :)

Van olyan ruhám, hogy nagyon vonzza a szöszöket és folyton hengerelni kell, de olyan is, amin nem marad meg. Némi macskaszőr mindig van, de azzal szerintem együtt lehet élni.


Ja, most nézem, te nem akarsz szöszhengerezni. Miért? Reggel plusz két perc az életemből indulás előtt, és akkor szerintem sokat is mondtam. Ennyi szerintem belefér.

2020. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
vegyél szőrtelen macskát. nagyon ragaszkodók és barátságosak, panelba tökéletesek
2020. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk úgy van, hogy a szobába tilos bemennie a macskának. Ott teregetek, vasalok, így nincs macskaszőr a ruhákon. Ha hazajövünk egyből átöltözés itthoniba. Ha az itthoni megy a mosásba akkor előtte leszöszhengerezem. A macskát naponta fésülöm (sima házi rövidszörű) és naponta felprszívózok és felmosok a lakásba. Most vettünk a cicának lazac olajat, állítólag jó szőrhullásra. Valamelyik oldalon azt olvastam, hogy a szőnyegbe ragadt szőrt habkővel lehet a legjobban eltávolítani, hát ha hiszitek ha nem igaz. Egy befőttes üvegnyi szőrt dörzsöltem ki vele a nappali szőnyegből! Hozzáteszem napi porszívózás mellett. Ha jön hozzánk az unokaöcsém neki játszószőnyeg van lerakva a nappaliba addig (habtapi) hogy nehogy macskaszőrt egyen, mégcsak 7 hónapos. Szóval mi minden téren próbáljuk minimálisra csökkenteni a macskaszőrt a lakásban, szárítógép nélkül

☺️.

2020. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!