Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, aki amint kaparászik a...

Van, aki amint kaparászik a cica az alomban egyből megy és takarítja? Éjjel is?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédomnak van két macskája és éjjelente mindig hallom, hogy 2-3x is zörög a folyosón. Reggelente mikor megyek munkába mindig panaszkodik, hogy mennyi gond van velük, éjjel is fel kell kelnie, hogy almot cseréljen.

Most, hogy itthon voltam egy hetet nappal is, vagy 5-6x mászkál ki-be.

Ez normális dolog? Minden macskatartónak "ilyen nehéz az élete"?


2020. jan. 2. 15:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez már kényszerbetegség lehet.


Nálam 2 macsek van, esténként takarítom az almostálakat és ennyi.

2020. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha 3 alom van akkor vagy kényszeres a szomszéd, vagy szereti magát úgy beállítani hogy ő mekkora áldozatot hoz a cicákért. Meg panaszkodni hogy fel kell kelnie... "normál" macskások arra kelnek hogy a macska futkos fel alá a házban, nem arra hogy pisilt az alomba 😀
2020. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Na várjunk, jól értem? Pisil a macska, erre a szomszéd felkel, megfogja az alomtálcát a cirka ~4-5 kg alommal együtt, kivonszolja a folyosóra, kilapátolja a kakit/pisit, majd visszacipeli az alomtálcát? MI AZ ISTEN F...ÉRT??? :DD


Vagy nem tudja-érti, hogy mi az alom funkciója, és csak egy vékony rèteget tesz a doboz aljára hogy mindig kiönthesse, ha csak ránéz a macska? Vagy mi?

2020. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
De mi a Názáreti Öregistennek a magasságos megszentelt segglukáért viszi ki a folyosóra, nincs bent nála villany, vagy mi?!
2020. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én éjszaka sz@rok rá, ha sz@rik a macska. Majd reggel kitakarítom.
2020. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#12-3-4: Ezeken akkorát szakadtam:DD

Igen, csak annyit tesz a dobozba, ami épp elfedi az alját, a macska nem tudja elkaparni(amikor kint van a nő és nyitva az ajtó, hallom, hogy percekig az üres műanyagot kaparja a macska, amíg a másikat kint tisztogatja).

Igen amúgy, mindig meséli, hogy jaj, mennyit rombolnak, megér pakolni utánuk, meg mindennap 3x felmossa az egész folyosót az emeleten meg a lakást, úgy, hogy mindenki jól lássa:D

Azért viszi ki, mert porzik az alom. Vagyis azt mondja. ..

2020. jan. 2. 20:05
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Magyarázd el neki az alom használatát: kb 5-6 centi vastagon töltse bele, és a lapáttal csak a csomós részeket vegye ki, nem kell mindig cserélni. Ha porzik, akkor más márka javasolt.
2020. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

Uhh.. minden lépcsőházban van egy szénné frontinozott dilis mamika??? :D

Nem tudja használni az almot, azért takarít ennyit! 6-8cm magasan töltse fel! ;)

2020. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Oké:D

Köszi:D

2020. jan. 3. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!