Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, aki amint kaparászik a...

Van, aki amint kaparászik a cica az alomban egyből megy és takarítja? Éjjel is?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédomnak van két macskája és éjjelente mindig hallom, hogy 2-3x is zörög a folyosón. Reggelente mikor megyek munkába mindig panaszkodik, hogy mennyi gond van velük, éjjel is fel kell kelnie, hogy almot cseréljen.

Most, hogy itthon voltam egy hetet nappal is, vagy 5-6x mászkál ki-be.

Ez normális dolog? Minden macskatartónak "ilyen nehéz az élete"?


2020. jan. 2. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mi reggel takarítjuk ki, este többnyire alszik velünk, nincs belőle gond, ha nem azonnal szedjük ki.
2020. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha látom, hogy az almon volt, akkor megyek, és kiszedem, de nem szoktam direkt figyelni. Éjszaka meg pláne nem. Reggel felkelek, és kiszedem az esetleges éjjeli termést. Mi növényi almot használunk, annak alapból nincs olyan nagy hangja, hogy felébredjünk rá. A szilikon csörög, mint a fene, azt elhiszem, hogy meghallja a gazdi alvás közben is.
2020. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Napi kèt alkalommal van takarítva, de van, hogy csak egyszer. Nem rohangálok utána lapáttal.
2020. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Éjjel ezért nem kelek fel, nem is hallom. Reggel eltakarítom.
2020. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

A szomszédodnak van valami kényszerbetegsége, vagy nagyon kipihent és unatkozik.

Reggel-este takarítom, mivel dolgozom, éjjel meg alszom.

Ha hétvégén, vagy szabin vagyok és éppen látom, akkor kiszedem, egyébként nem állok őrségben a macska fenekénél.

2020. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Naponta 1x takarítom az almot.

Az lehet a gond a szomszédnál hogy mivel 2 macska van, lehet az egyik mellé pisil ha a másik bepiszkított előtte. 2 macskának legalább 2 alom kellene.

Vagy pedig olcsó tápot vesz és büdöset kakkantanak a cicák tőle.

2020. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Mi este takarítjuk.

Napi egyszer.

2020. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Én nem is pucolom naponta az almot. 2-3 naponta bőven elég, nem büdös, pedig nem kijárós cica. Bár az is igaz, hogy erősen alomfüggő meddig bírja, van amelyik akkora sz@r hogy egyáltalán nem alkalmas arra a célra amire eredetileg gyártották...
2020. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Vmelyik válaszoló: 3 alomtálcájuk van.

Onnan tudom, hogy kiviszi őket a folyosóra és áttúrja mindet.

2020. jan. 2. 16:46
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem a folyosón csinálnál nem is tudnál róla. Egyébként nem értem miért viszi ki a folyosóra. Szerintem nem érti, hogy mit kell csinálni vele.
2020. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!