Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyáladzik a macskám?

Miért nyáladzik a macskám?

Figyelt kérdés
Ivaros kandúr,benti macska,egyedüli. Eszik, iszik, almozik rendesen. Mikor az ölembe jött ma reggel nagyon vizes állagú nyál csepegett bőven a szájából. Száj szaga nincs. Régebben is előfordult már párszor, de nem általános. Mitől lehet?
2019. nov. 2. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag sok macskánál tapasztaltam, hogy amikor jól érzik magukat, akkor megered a nyáluk, azt sajnos nem tudom, hogy ez problémás-e, de szerintem nem. Egyik ismerősömnek volt egy jól "karbantartott" macsekja, vitte mindig orvoshoz időben, ő is nyálzott, de az orvos nem mondta nekik soha, hogy ez valamilyen betegségtől lenne. Aztán lehet, hogy nem így van.
2019. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul, hogy alvás előtt kb annyira dorombol és dagaszt hogy szinte magánál sincs aztán amikor megmozdul akkor ott van egy nyáltócsa a takarón. Kiscica korától csinálja látta orvos nincs baja :) Boldog.

Ha úgy látod hogy a cica jól van nincs változás az eddigiekhez képest(eszik, iszik, mosakszik,nem bágyadt, széklete is rendben van) akkor ne aggódj!

Viszont megérne a te nyugalmad miatt is minimum egy telefont a dokinak.

2019. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hírnök ***** válasza:
0%
veszett
2019. nov. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én cicám is nyáladzik ha dorombol, simagotom. Alig bírja ki hogy ne nyaljon meg. Állandóan csak nyalogatja, ha éppen nem tud akkornlecseppen neki a nyála.

Csak a szeretete jele.

2019. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!