Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet, egyáltalán mi ez...

Mitől lehet, egyáltalán mi ez a macska szemén?

Figyelt kérdés

Most vettem észre ezt az egyik szemén:

[link]

Mitől lehet ez? Csak holnap tudom állatorvoshoz vinni. 11 hónapos 12 napja ivartalanított nőstény macska.



2019. júl. 24. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:

!!!FIGYELEM!!! Q következő kép elég undorító lesz!!

Ez volt ott bent a szeménél:

[link]

2019. júl. 24. 17:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
csipa?
2019. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A cicák szemébe nagyon könnyen belemennek a dolgok.pl ez nekem csak csipának tűnik mindkét képen.de a toklászhoz képest ez semmi
2019. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nahát ez csipa. Még ilyet....
2019. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A cicusok szeme néha szokott csipazni. Én is szoktam takarítani a macskáim szemét. Komolyabb gondot nem látok a képen. Ha sok lenne és még be is ragadna a szemecskeje akkor lenne gond. Ez így még oké szerintem.
2019. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy calici macskanátha,vagy herpesz és nátha illetve lehet clamidia is. Mindenképpen orvoshoz vinném,aki adni fog antibiotikumot és szemcseppet. Addig vigyétek, míg a tünetei nem lesznek náthásak,azaz nem tüsszög és folyik az orra,valamint a kötőhártya gyulladás nem terjed neki. Rendbe fog jönni!
2019. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem az előzőből,hogy ha gyulladt a szeme, akkor nyugodtan lehet neki kenni septosyl szemkenőccsel. Vény nélkül kapható a patikákban. Természetesen a legjobb a doki által felírt szemcsepp,de addig ez is jó lesz hogy ne szenvedjen tőle. Fájdalmas lehet ha gyulladt.
2019. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gyulladt a szeme csak most vannak ezek a szokatlan csipák, macskanátha ellen be van oltva.
2019. júl. 28. 21:46
 9/9 anonim válasza:
De aranyoos cica.:D
2019. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!