Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha lovaglás közben a ló...

Ha lovaglás közben a ló megijed valamitől alattam és kiugrik valamelyik irányba mennyire nehéz megtartani magamat hogy ne essek le?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 14:17
 1/8 anonim válasza:
86%
Tapasztalat és ló függő! Nyílván egy tapasztalt lovasnak sokkal könnyebb mint egy kezdőnek, és persze sok minden más is befolyásolhatja mint az ugrás nagysága módja a felszerelés.
2019. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre milyen választ vársz?

Minden helyzet más,más lovak,más lovasok..kezdők/haladók..stb stb..írhatnám, hogy "nagyon nehéz" vagy "nem is olyan nehéz"..mind a kettő válasz lehet igaz is,meg nem is.

2019. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lovad is van, vagy a kérdés csak elméleti?
2019. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elméleti, csak mert elszeretnék kezdeni lovagolni, de már ettől is valamennyire tartok
2019. júl. 13. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Kb. mint egy felállított liszteszsák. Talán kismalacon gyakorolhatnál.
2019. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) leginkább az utolsonak :D
2019. júl. 14. 01:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ, van hogy simán meg lehet tartani magad, van hogy esélyed sincs. De ha elkezdesz lovagolni, valószínűleg valami nyugodt iskolalóra ültetnek, ami nem ijedezik annyira, úgyhogy emiatt szerintem ne izgulj, főleg, hogy az elején futószáron szokták kezdeni, ahol kialakul egy nagyjából biztis ülés.
2019. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó


Nekem 1x sikerült, 1x nem

Teljesen helyzetfüggő

2019. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!