Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gimi mellett lesz idom egy...

Gimi mellett lesz idom egy sajat pacira?

Figyelt kérdés
Mar reg ota almodozok egy pacirol. Gyujtok ra es utana neztem mindennek, szval ez nem csak egy olyan egyszeri dolog. Bertartasban lenne amiben a tragyazas es etetes benne van. Legalabb heti 5szor jarnek ki. Csak attol felek h a gimi olyan nehez lesz h nem marad ra idom. Szval akik tapasztaltak azokat kernem h irjanak.

2018. jan. 31. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen az a gimi.


De ha nem csont kettes érettségit akarsz és van továbbtanulási terved, akkor még a sima gimiben is oda kell rakni magad a tanuláshoz.


Azt mondják, az embernek arra van ideje, amire akarja.


Azért ezt a kijelentést fenntartással kell kezelni.


Heti 5 alkalommal nem biztos, hogy feltétlenül ki kell járni, csak ha vannak versenyzési szándékaid - akkor viszont lehet, hogy a tanulás nem fog úgy menni, vagy akkor kell menni ennyiszer, ha a tartási körülmények indokolják.



Szerintem inkább először feles tartással próbálkozz. Ha bejön a dolog és látod, hogy van rá időd és ezt akarod, még mindig, akkor lehet lovat venni később is.


Gondolj arra is, hogy - ha még eddig nem tetted meg - hamarosan felfedezed a másik nemet is.


Össze fogod tudni egyeztetni a kettőt?

2018. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 lovam, gimibe járok, jövőre fogok végezni. Bár engem nem érdekel a suli és nem is nagyon tanulok itthon, de minden nap suli előtt és után járok ki a tanyánkra. Nekem teljesen jól van rá időm és ha tanulnék is itthon napi 1-1 órát akkor is lenne.
2018. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!