Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gimi mellett lesz idom egy...

Gimi mellett lesz idom egy sajat pacira?

Figyelt kérdés
Mar reg ota almodozok egy pacirol. Gyujtok ra es utana neztem mindennek, szval ez nem csak egy olyan egyszeri dolog. Bertartasban lenne amiben a tragyazas es etetes benne van. Legalabb heti 5szor jarnek ki. Csak attol felek h a gimi olyan nehez lesz h nem marad ra idom. Szval akik tapasztaltak azokat kernem h irjanak.

2018. jan. 31. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Na aki meggebed egy gimiben a tanulásba, az meg is érdemli. De szerintem várd meg, kilencedikben hogy lesz időd, utána még dönthetsz, addig tanulhatsz és gyűjtögethetsz.
2018. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első nem kell meggebedni a gimiben a tanulással, egyszerűen csak kitalálják, hogy legyen 8-9 órájuk, amikor 3 előtt ki se lép a suliból. Onnan még haza és loviba, vagy egyből a loviba, de az is kérdés, hogy az utazás mennyi időt visz el. Ha nincs fedeles télen 4kor más sötét van túl sok mindent nem tudsz vele kezdeni. Ezt is figyelembe kell venni.
2018. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, sőt, a gimisek előbb végeznek, mint a szakiskolások, és így is ki lehet járni lovardába. De aki órákat tölt el délután tanulással, annak biztos nem fog menni.
2018. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
Gimi mellet még csak-csak ha könnyű a suli és nincs sok órád meg faktod de mi lesz ha tovább tanulsz és elköltözöl? Egy ló azért nem 4 évig él.
2018. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Időd sose lesz, ennyit elmondhatok így 30 évesen. 12 éves korom óta van saját lovam. A lényeg az, hogy akarsze vagy mennyit akarsz vele foglalkozni, vele lenni. Ha nem a gimi, akkor az egyetem, barátok, pasik, munka, férj, gyerekek kötik le az időd. MINDIG lesz valami. Néha csak egy szimpla megfázás, esős idő, stb.... NEM bántam meg, hogy megkaptam őt. Azt is bátran kijelenthetem, hogy nekem a szüleim vették, és ők is tartották el a lovat. Mert egy gyerek mégse tarthat el egy élő , saját lovat egyes egyedül. Ilyen csak a mesében van. Szóval beszéld meg a szüleiddel, hogy segítsenek neked, mert szükséged lesz rá.Nincs ebben semmi szégyellni való. Nem attól leszel elkényeztetett, ha van segítséged.
2018. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vagy elitgimi vagy ló.Kettő együtt nem.
2018. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos
2018. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is heti többször járok ki lovagolni gimi mellett
2018. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MiniDarkAngel válasza:
Lesz idod, ha nincs tul messze a lovarda. DE! azt vedd figyelembe, hogy ha allatorvosi koltsegre kerul sor, akkor nem lesz ido 'gyujtogetni' a penzt, tehat csak akkor vegyel lovat, ha tudod fedezni a bertartason kivuli dolgokat is, meg akkor is, ha hirtelen nagyobb osszegu penzrol van szo. Remelem sikerul! :)
2018. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon sokat segitettek <3
2018. febr. 3. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!