Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardák Nyíregyháza környékén?

Lovardák Nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés

Tudnátok a környéken lovardákat ajánlani? Színvonalas oktatás feltétel, előny a fedeles és a versenyzési lehetőség.

Speciális vélemény érdekelne a timpexről,az újfehértói, simai fedelesről illetve a kovács lovardáról.


2017. aug. 9. 11:36
 1/2 anonim válasza:

Szia:) Én tavaly nyáron kezdtem el járni a Kovács Lovardába. Az ára elég húzós, tavaly 4, idén 5ezer forintba kerül egy óra.

De az élmény sokszorosan kárpótol!:) A tulaj nagyon jó szakember, igazán szívvel-lélekkel csinálja a lovazást, minőségi figyelmet kapsz egy órán keresztül. A lovak többsége nagyon kezes, jó tempójú és mozgású, viszonylag könnyű őket lovagolni, nem balhéznak, alig vannak rossz szokásaik. Ők a saját, tenyésztett lovaik, ott születtek és egyik se utálja a másikat. A pálya is jó helyen van, a fele szinte mindig árnyékos, nem érzed azt hogy "odasülsz" a ló hátára a 30 fokban se. Ezen kívül terepezni is rendszeresen járnak, nagyon érdekes, változatos a megszokott útvonal, amit bejárnak :D

A többi lovas is mind kedves, nincsenek idegesítő, felvágós csitrik (eddig minden másik helyen találkoztam egy csokor ilyen kislánnyal). Fedett pálya az nincs sajnos, de úgy tudom hogy ha az időjárás megengedi, télen is szoktak lovagolni. A versenyzési szerintem kizárólag a te képességeiden, akaraterődön múlik, bármelyik lovardát is választod:) Kovácséknál főleg a military-re mennek rá (ezért a sok terep, meg a tipikus military akadályok, amiket látni fogsz a pálya mellet, ha elmész egy órára), szoktak indulni versenyeken, van egy jópár nyertes lovacska a ménesben.

Összefoglalva engem itt értek a legjobb tapasztalatok hobbilovas "pályafutásom" során. A legszínvonalasabb oktatás, folyamatos, értő odafigyelés és rengeteg pozitív tapasztalat. :)

2017. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbàld ki mindent es amit ugy gondolsz hogy szamodra megfelelőbb azt választ.

Timpexeseket jól ismerem nagyon jó kis tàrsasàg van ott

Bar aki nem ott dolgozik közel sem érhet fel arra a szintre versenyzés terén mint az ott dolgozók

2017. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!