Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyíregyházán a Tiszavasvári...

Nyíregyházán a Tiszavasvári úton van a Fedeles lovarda. Milyen?

Figyelt kérdés
Eddig nem sok jót hallottam róla. Járt valaki oda? Hogy oktatnak, milyen?

2013. jún. 24. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam. Oktatni nem nagyon láttam, hogy úgy igazán oktava lenne.

A kezdők hevederbe mennek és szabadon. A lovak nagyon birkák. Azt mondják, hogy a lovas ráérez arra, hogy miként irányítsa a lovat és ülni is megtanul, illetve bizalmat szerez az állatban. Én úgy mentem oda, hogy már tudok lovagolni, elvoltam, nem rosszak a lovak és nagyon jól be vannak lovagolva. Én fejlődtem, meg tanultam normálisan segítségeket adni, mert ha nem úgy adtam, ahogy kell, nem is történt semmi.

Mindenki magának dolgozik a lóval, nincs osztály, persze, ha valami nem megy segítenek és kijavítanak. Néha rossz, amikor 5-6 lovas van benn és kerülgetjük egymást. A piciket úgy vezetik körbe, foglalkoznak sérült gyerekekkel is. Őket is kerülgetni kell.

Alapvetően nem rossz hely, de tanulni akkor fogsz, ha már vannak alapjaid. Nincs ugratás, inkább díjlovas hely, ha ugratni szeretnél,akkor inkább a Kovács lovardát ajánlják.

2013. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha teljesen kezdő vagyok, úgy nem ajánlod. Akkor melyikbe menjek? Melyiket ajánlod?
2013. jún. 24. 13:19
 3/4 anonim válasza:
Lehet picit megkesve irok, de en mar most egy honapja jarok oda lovagolni es teljesen kezdo szinten voltam es zserintem nagyon jo az oktatas, lovak, minden:)
2013. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Èn jàrok oda lovagolni és már sokat tanultam tanulok több mint 500 tanítvàny van ott. 3 pòni és 21 kivàlò lò talàlhato ott mindegyik jol be van tanítva és kezesek a lovak .! Nagyon szeretek oda jàrni lovagolni !! èn ajànlom mindenkinek !!:) :)
2014. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!