Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek vegyek kötőféket...

Szerintetek vegyek kötőféket egy lovardai lónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem olyan vagyok akinek nincs mire költenie a pénzét és ezért szeretnék venni.Viszont ami most van neki az elég kicsi a fejére és sokszor kidörzsöli. Egy mű szőrrel bélelt sima fekete kötőfékről lenne szó. 1800ft ért tálaltam. Előre is köszi a válaszokat 

2016. okt. 1. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Vegyen neki a gazdája..
2016. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen biztos örülni fog neki! Azért 1800ft ért megéri és az első válasza azért rossz mert én is tudom hogy a lovardai lovak "gazdái" le toják a z ottani lovakat
2016. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor vegyen mindenki lovára kötőféket,költse más vagyonára a kevés pénzét is..Ráadásul úgy h meg sem kérték rá,ergo nem biztos h a tulajnak is tetszene az amit ő jónak gondol. Ha akar majd vesz rá,ha meg nem az Ő dolga Ő tartja a lovat,Ő fizet érte majd Ő eldönti szüksége van -e új kötőfékre vagy sem. Egyébként meg az 1800 ft os kötőfék ugyanúgy dörzsölni fogja,ami minőségi az 3-4 ezer alatt nem kapható.. De vegyél rá,maximum kidobtad a pénzed és még kellemetlenséged is lesz vagy abszolult hülyének fognak nézni és kihasználnak majd.
2016. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért 1800ft mert külföldön vesszük szóval ott nagykeraron.És már volt róla szó pont azért mert ami van a lovardába az kidörzsöli és ami jó volt rá az kb két hete elszakította.
2016. okt. 2. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem vedd meg.A gazdája nem foglakozik ezzel az állattal. Ha gondolod vedd meg neki. De ha megengedheted magadnak akkor en arra is csak biztatlak hogy vedd meg a lovat magát.
2016. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!