Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnék pénzt gyűjteni...

Hogyan tudnék pénzt gyűjteni versenyzésre?

Figyelt kérdés
Régi vágyam, hogy versenyezhessek, de az anyagiak nem engedik, ezért szeretnék pénzt gyűjteni. Viszont még csak 12 éves vagyok, szóval a diákmunka az nem lehetséges. Mondanátok tippeket, hogy hogyan gyűjthetnék pénzt? Kérlek!

2016. ápr. 28. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy versenyre még ha eladsz pár dolgot de a rendszeres versenyzés zsebbenyúlós, 12évesen nem sok dolgot tudsz tenni. Rajtengedélyed egyáltalán megvan ?
2016. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiallsz koldulni a moszkvara azt ennyi
2016. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: oké, a rajtengedélyem még nincs meg.

2.válaszolónak: azt hittem, te csak a 4. leszel :P

2016. ápr. 29. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy verseny 20000ft. Lószállítással együtt. Mondjuk Gyeposzban mész ott egy nevezési díj 3000ft, nincs saját lovad (vagy van?) akkor egy egyesületbe kell tartoznod, hogy adjanak alád lovat, tagságit kell fizetned, edzésekre kell járnod, be kell fizetni az évi licenszet (5000ft) illetve egy versenyen valahogy ki is kell nézned, fehér nadrág, ing, zakó stb...ezek használtan is kb 15e-be kerülnek. 1-1 versenyért szerintem meg nem éri meg befizetni az évi licenszet, kérdezd meg a lovardában, hogy tartanak-e háziversenyt vagy valamit, a legtöb helyen szoktak max 2000ft a nevezés eés akkor olyan mint egy edzés csak lehet, h9gy adnak valami díjat is 
2016. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még talán azzal tudsz, hogy ha a lovardádban van erre lehetőség, megkéred, hogy adjon neked valami munkát :) pl lovakat te is fel tudsz hozni a legelőről :) persze csak akkor, ha a bértartók is beleegyeznek
2016. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, mivelhogy lovardát váltottam és ott vannak házi versenyek, ahol nem kell versenyfelszerelés és csaj 1000Ft a nevezési díj :D
2016. júl. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!