Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki használja ezt a fajta...

Valaki használja ezt a fajta hevedert?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem h a csatja rozsdásodik-e, és mi a tapasztalat róla? [link]
2014. aug. 24. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyenünk valamelyik nyergen, semmi nem jut eszembe róla. Vagyis ha nagyon rossz lenne, nyilván emlékeznék rá, hogy gond volt már vele, vagy ha nagyon szuper lenne, akkor is tudnám. Egy átlagos heveder. És szerintem nem rozsdás a csat, de most már én magam is kezdek kíváncsi lenni, szóval holnap megnézem. :-)
2014. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt meg ne vedd! ez rettenetes heveder! a csatja nem rozsdásodik, ha normális helyen tartod, viszont idővel kirepedezik először a pereme, aztán az egész heveder a ló hasa felőli oldalon és becsípi a ló bőrét.


szerintem a világ legrosszabb hevedere, de tényleg! ennél bármi jobb, zsinór, textil, akármi!

2014. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak nem tudom mióta van meg, de ha ránézel nézd meg úgy, hogy a ló hasa felőli oldal legyen feléd, de a hevedert az ellenkező irányba hajtod el (tehát mintha fordítva raknád a lóra, hogy a hasa felőli rész lenne kívül) és úgy láthatóvá válnak a repedések (már ha már megjelentek rajta)


egyébként mindez csak kb 1 év után jelentkezik, 2 lovamhoz is ilyen volt, de egyik se ment többet heti 2-3 alkalomnál, ennyi használat mellett az 1 év szerintem elég rövid idő. másoknál is láttam, hogy ugyanez lett a heveder sorsa, pedig amúgy elsőre tényleg jól néz ki és jó áron van, én is ugye bedőltem neki.

2014. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) jelenleg daslö gumis hevedert használok aminek iszonyatosan rozsdás a csatja, mondjuk heti 10 alkalommal használom (3 lovat lovagolok), és rendszeresen mosom is...nem tesz jót neki és jó lenne egy új heveder, mondjuk ki még nem repedezett pedig 2 éve használom
2014. aug. 24. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekünk lovagoltatós nyergen van, egy olyan lóén, aki nem megy nap mint nap, eddig még nem volt probléma - lehet, hogy valóban a kevés használat miatt. Ezért írta, hogy semmi se jut róla eszembe. :-) Tudom, hogy van ilyen, de semmilyen extra rossz vagy jó tapasztalatom nincs vele.

A rendszeresen lovagolt, versenyzős lovainknak komolyabb hevederei vannak.

2014. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyenem, szóval nem tudok róla nyilatkozni, de az tény, hogy az ilyen műanyag, műbőr hevederek egy idő után kirepedeznek. Szerintem megéri egy bőrbe vagy neoprénbe (nem ilyen műbőrbe, amit gyakran neoprénnek írnak, ki tudja, miért), fektetni, akár használtba is, azokkal nem történhet ilyesmi.
2014. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!