Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel lehetne helyettesíteni?

Mivel lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretnék több 10ezrekért lovasnadrágot venni.

A kérdésem csupán annyi, hogy milyen anyagból lenne érdemes varrni vagy pedig boltban milyet lenne érdemes megvenni, ha találok esetleg jóval olcsóbban.

Sokan mondják, hogy a mostani nadrágok nem bírják a rendszeres, heti több alkalmas lovaglásokat.



2014. aug. 18. 00:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahogy az árakat elnézem egy márkás nadrág nemhogy tízezer, de inkább 20-30....nem is értem, mi a franc kerül bennük annyiba és hogy vajon bírják-e tovább, mint mondjuk tíz db Decathlonos, hogy megérje őket annyiért megvenni. A divatozáson kívül persze.
2014. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Újonnan nem szoktam nadrágot venni, mert van itt a közelünkben egy turi, ahol márkás gatyókat kapok max. 3 ezerért. De ha nem lenne ilyen lehetőségem, tapasztalatból azt mondom, hogy pl. egy Pikeur gatyó lehet hogy drága, de én használtan vettem őket, hordom nap mint nap évek óta és még mindig nadrágok. Ennek fényében lehet, hogy mégis megéri akár 10-20 ezret is kiadni érte. De mást mondok: vannak a Nagylovasban kapható Domingo nadrágjaim, azokat újonnan vettem ott és több évet bírtak/bírnak. 4 saját lovam van, ez alapján el lehet képzelni, mennyit lovagolok, ennek fényében nézd a nadrágok használati idejét. Szerintem nem rossz.
2014. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10 éve nyúzok egy Káró lovagló gatyát, amit anno 10 ezerért vettem, és meg sem látszik rajta :D Kár hogy már nem gyártják.

Sajna ma már alig kapni olcsón jó termékeket, azt hiszik ezek a kereskedők, hogy aki lovagol az mind burzsuj és sok pénze van.

2014. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Felénk nincs olyan turkáló, ahol lovas cuccok lennének.

Varrni meg van aki megvarrja.

2014. aug. 18. 19:30
 15/16 anonim ***** válasza:
A vateráról szereztem be a lovagló nadrágjaimat. A legobb vásárlásom egy 800 Ft-os nadrág volt, csak mert foltos lett a nyeregtől (na de ez kit érdekel...). Ez egy vastagabb, de rugalmas pamutból készült nadrág. A másik, az kicsit drágább volt, 2.500 Ft, szintén rugalmas anyagból készült, spandexszerűből. Ha anyagot szeretnél varráshoz: rugalmas, strapabíró anyagot kérj. A rugalmasságát Te is tudod ellenőrizni a boltban. Segíteni fognak az eladók.
2014. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szolnokon a Fortuna Sport Használtruha Boltban van egy rakat lovasgatya, 500-3000-ig, én ott szoktam venni!
2014. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!