Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel lehetne helyettesíteni?

Mivel lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretnék több 10ezrekért lovasnadrágot venni.

A kérdésem csupán annyi, hogy milyen anyagból lenne érdemes varrni vagy pedig boltban milyet lenne érdemes megvenni, ha találok esetleg jóval olcsóbban.

Sokan mondják, hogy a mostani nadrágok nem bírják a rendszeres, heti több alkalmas lovaglásokat.



2014. aug. 18. 00:52
1 2
 1/16 lovas8 válasza:
A decatlonban vannak olcsó nadrágok én ott 3000 vettem nadrágot
2014. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azokról nem is hallottam jókat és nem is láttam épet 2 hónap folyamatos nyúzás után. Majdhogy' mindennapi munkához kell nadrág, nem heti 1-2 órára :/
2014. aug. 18. 01:17
 3/16 A kérdező kommentje:
Különben meg ne térjünk el a kérdéstől. Nem ez volt a kérdés, hogy hol találok. Már minden boltot áttúrtam, de még mindig nem fogok 10ezer ft felett nadrágot venni, hogy félévig kibírja utána pedig mehet a kukába.
2014. aug. 18. 01:18
 4/16 anonim ***** válasza:

Decathlonos gatyák pedig jók, de csak a legolcsóbb fajta. Ez furcsa, de így van.

Varrni: a lehetőségek tárháza végtelen, valamiféle kissé rugalmasabb anyagból kéne. Szerintem kérjél tanácsot méteráruboltostól, ezekben nagyon jól tudnak segíteni, de félő, hogy nem fogsz jobb anyagot találni, mint amilyen a decathlonos nadrágoké, és még drágábban is jössz ki. A méteráru marha drága manapság...

2014. aug. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Már vagy három-négy éve megvan az akkor cirka 2000 Ft-os decathlonos nadrágom, és annyi baja van, hogy a színét kiszívta a nap, már nem olyan sötét fekete...Szerintem ez belefér.... Viszont a lovasboltban szoktam látni használt térdnél kiszakadt Horze és társai nadrágokat dögivel.

Régebben, amikor még lelovagoltam napi két lovat is, használtan vettem a nadrágokat. Azóta is megvannak, az egyiknek hosszú évek után sincs az égvilágon semmi baja. Szerintem turkálókban még mindig kapni.

2014. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ÉN turiban, "használtan" vettem telibőrös lovasnadrágokat, amik nem szakadnak szét középen a varrás mentén, meg jobb a tapadása is: 1-3 ezer forintokért, és remekül bírják. Azt hiszem, 5 nadrágom van, egyen átszik, hogy tényleg használt.
2014. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a régi decathlonos nadrágok tényleg jók voltak, de amit az elmúlt években gyártanak az egy nagy sz.r, lefoszlik a varrás, kinyúlik és ki is lyukad a legkisebb karcolástól.


a régiek bírták 3 évig, a mostaniak fél évig.


viszont azt nem értem, hogy ha te mindennapos lovaglásra keresel olyan nadrágot, ami évekig bírja, hogy gondolod, hogy azt megúszod 3000ből? pont azért kell 10.000-ért nadrágot venni, hogy az bírja egy darabig.


a lovaglás igen igénybe veszi a nadrág anyagát a térdénél és ülepénél, jó, hogy tönkre megy idővel.


szerintem a legjobb ár-érték arányban a használt német lovaglónadrágok vannak, lehet találni néha szinte vadi újat 3-4000 ft-ért, olyan nadrág, ami újonnan 10-15.000 volt. az majd bírja a strapát.

2014. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én egészen pontosan egy éve vettem a decathlonos nadrágot, és semmi baja fakuláson kívül :) Lehetséges, hogy megbízhatatlan az anyagminőség, és az anyaghibás darabok könnyen meghalnak. Sajna, nehéz jó tanácsot adni, mert horzés telibőröst is láttam 1 hónap alatt súlyos lyukat szenvedni (a fenekén)
2014. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"nem fogok 10ezer ft felett nadrágot venni, hogy félévig kibírja utána pedig mehet a kukába."


Hát kérlek, én 2 éve vettem a decathlonban 16 ezer forintért egy nadrágot, azt kell mondjam ez a gatyám bírja eddig legjobban. Volt ugyan, hogy nem minden héten használtam, volt, hogy csak pár alkalommal, tavaly nyáron végig nyúztam, nagyon jól bírja. Annyi baja van, hogy a térdfoltjainál a varrás kezd lebomlani, de engem ez még nem zavar, ha meg majd jobban lejön, vissza lehet varrni. Szóval ha te mindenképp olyan nadrágot keresel, ami mindennapi lovaglásra van kitalálva, én csak ajánlani tudom, hogy ne 10 ezer alatt keress.(Ja és semmiképp ne a horzéban vegyél) De az eredeti kérdésedre visszatérve bocsi, én nem tudom hol lehet kapni ilyen anyagokat.

2014. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

10 000 alatt nincs olyan ami 10 évig bírná, a te dolgod nem akarok beleszólni se megsérteni jó indulatból mondom, de a nap és a mosás úgy is kiveszi az erejét.

Decathlonban találsz jó nadrágot lovas turiban illetve neten tudsz venni (alig használtat).

Sztem méteráruboltban inkább meg tudják mondani.

Ló körülire sztem nem kell nagyon drága az 5000 Ft-os is bőven jó és nagyon sokáig bírja, de lovaglásra egy lovaglónadrág szerintem fontos sokkal jobb benne lovagolni.

Ezetleg ha tudsz lovaglónadrágot kérni akkor vidd el és mondd meg hogy olyasmi anyagot szeretnél.

De az anyag és varratás drágább mintha veszel egyet (kivéve ha te varrod vagy vki ingyen). Egy ruha bevetetése nálunk (ahol mi csináltattuk) 5000 Ft volt.

2014. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!