Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kőbányai Lovas Klub - vélemények?

Kőbányai Lovas Klub - vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem a leírás alapján szerény, de kedves helynek tűnik. Ti ismeritek? Jó itt a lónak?


[link]



2014. márc. 15. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért állnának a trágyában ?? Egyedül nyáron nem szoktuk mindennap kitakarítani a boxokat mert akkor nincsenek a karámba , de ahogy jón a hideg vagy egy ló lebetegszik akkor kitrágyázzuk ! És télen minden nap friss szalmába mennek be ! Ha valamit nem tudsz nem kéne leszólni a helyett ! Lehet nem faragnak belőled egy versenyzőt aki majd szét cseszi a lónak lábát , de ha nem az a célod , hogy mindig stressznek tedd ki a lovad , mert egy verseny mindig ezzel jár a ló számára akkor , akkor ez a legjobb hely ! Most őszintén a favorit vagy az akadémia jobb ?? A favoritból még én is elmentem mert olyan paraszt volt az oktató , hogy az már ....... nem figyelt rám miközben lovagoltam csak leült egy székre ! Nálunk folyamatosan melletted van és figyel téged az oktató lehet ! Az akadémiából most jött el egy ismerősünk mert nagyon bunkók ott az emberek mindenki felvág , hogy ő milyen profi lovas , hát pont nem azok ! Itt senki nem ilyen !

A pálya most lesz megcsinálva homokosra ! Szóval nem egy puccos hely , de nem kéne ennyire leszólni ;)

2014. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is odajárok és szeretem, jók a tereplehetőségek is! Pálya sem rossz. A lovak jól néznek ki. Szóval én ajánlom a helyet :)
2014. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én oda járok már több mint 1 éve nagyon szeretem a lovak jófejek társaság is lehet külalakra nem a legpuccosabb hely de ha arra vágysz hogy jól megtanulj lovagolni,jólérezd magad. a lovak rendesen vannak gondozva és magam is ottt segítek és mindig kapnak valami finomságot eddig nem volt baj semelyik lóval sem ami a lovarda hibája lett volna.nagy a tereplehetőség
2014. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!