Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen az "ugróstí...

Szerintetek milyen az "ugróstílusa"?

Figyelt kérdés

Szimplán kíváncsiságból! :)

http://www.youtube.com/watch?v=ic3AkkXUdZE#t=140



2014. jan. 28. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kiváló... ilyen ló, ilyen lovassal a hátán mi más is lenne...
2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kár, hogy a kobakos incidens után nem tudták megnyerni. :/ :)
2014. jan. 28. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Wow ez igen, jó nézni :) bár nem értem a kobakos dolog mire volt jó. Oké hogy bízik a lovában meg minden, de a szabály az szabály. Sajnálom hogy emiatt nem nyert.
2014. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak nekem fura a lovas ülése? Elég sok jó díjugratót láttam már, de olyan furcsa, mintha előrébb lenne a lába... (nincs meg a boka, csípő vonal).
2014. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A ló tényleg nagyon jó, de a lovas elég messze van a kiválótól.

Hol a lába? Nem a ló szügyén kell kapaszkodni vele!

Alátennének egy kevésbé nyugis és egytempós lovat, vége lenne.

2014. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tovább néztem, míg leveszi a kobakját.

Botrányos, amit művel! Tépi a lovat, majd még rámegy két ugrásra, amit én tuti nem vállalnék fel, mert borzalmas.

Jogos, hogy kizárták.

2014. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura az ülése, kengyelben támaszkodik a lábával sztem az érkezéskor, azzal fogja meg az egész súlyát. Nekem így tűnik. Az utolsó ugrásnál meg beesik a ló nyakába?
2014. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Először nekem is úgy tűnt, hogy előredugja a lábát, de mivel megnyerte majdnem, gondoltam én gondolom rosszul, hiszen ő biztos sokkal profibb lovas. Kaptam már ezért egyszer lecseszést, hogy egy nagyon profi lovas stílusában valami furát láttam, azóta óvatosabb vagyok ilyen téren. Azért örülök, hogy most eltaláltam. :)
2014. jan. 29. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:
2:15-nél olyan mintha kicsúszott volna a lába a kengyelből, de szerintem csak én látom rosszul :D
2014. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előreteszi a lábát, nagyon fogja a lovat, gondolom vinné az agya. Aki 3 hét alatt egy lóval ezt el tudja érni, azt nem kritizálom, oda teszi a lábát ahová akarja, szerintem itt már mindegy, hogy mi szabályos, ha ezeken a magasságokon korrektül átviszi a lovat, és szépen kiüli.:)
2014. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!