Mi a véleményetek a kisbéri félvérről?
Figyelt kérdés
Ha vennétek, miért vennétek? Ha nem, akkor miért nem? Miben jó, miben nem (itt nyilván a galoppot nem kell írni :D )2013. okt. 12. 22:35
1/2 anonim válasza:
Nekem kisbérim van és elég univerzális ló, ha kell pörgős ha kell nyugodt és elnyűhetetlen. Szinte bármilyen szakágban megállja a helyét (military, fogathajtás, ugratás, díjlovaglás, wesztern stb) nyilván egyed függő, hogy milyen testfelépítésűt választasz. Egy igényesebb hobbilónak tökéletes.
2/2 Lili1Dtimpex válasza:
Nekem van egy.
Mindenben megállja a helyét,gyerekek közelébe is nyugodt szívvel ajánlom.
Viszont ő kocsiba nem való.Ami azt illeti amikor befogjuk szalad ki a világból.(egyébként van egy másik kisbérim is,ő már húzza a kocsit is)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!