Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tágulni fog a lovaglócipőm?

Tágulni fog a lovaglócipőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem egy lovaglócipőt internetről (nem webáruházból), nem tudtam felpróbálni, és egy olyan fél számmal, fél centivel kicsi lett rám. Így is el lehet hordani, de jóval kényelmesebb lenne, ha egy kicsit nagyobb lenne. Bőr cipő. Tágulni fog ez még, ha gyűröm, használom? Vagy mivel tágíthatnám ki egy kicsit? :)

Előre is köszi!


2012. júl. 2. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizes zoknival húzd fel. Azt mondják olyankor tágul! Én még nem próbáltam.
2012. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használt? Szerintem valamennyit fog tágulni, főleg, ha új.
2012. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x) ***** válasza:
Szerintem valamennyit biztos fog, de lovaglás közben nincs annál rosszabb mint ha szorít a cipő. Vízzel teli zacskót kell belerakni egyébként és úgy be a fagyasztóba (cipőmániás barátnőm szerint legalább is). És mivel a víz kitágul ha megfagy, tágítja a cipőt is.
2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idővel kitágul, nekem nyáron a vadiúj cipőm mindennapos használat után tágult kb 1 számot, tehát már kicsit csúszkált benne a lábam, ha vékony zokni volt rajtam. Szóval elég sokat kell hordani, kb rajtam volt reggel 6tól este 7ig. Elég kényelmetlen és egészségtelen kicsi cipőben lovagolni, főleg a lovak mellett dolgozni, a lovas cipő magában sem a legegészségesebb ilyenkor nyáron, mert alig szellőzik. Esetleg megpróbálhatsz ilyen házi praktikákat, amiket írtak
2012. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha csak simán benne vagyok akkor nem kicsi, csak ha elkezdek benne járni. És mivel a ló hátán jobbára nem járkálok, így lovaglás közben gondoltam, nem lesz olyan kényelmetlen xD

De köszönöm szépen mindenkinek! :)

2012. júl. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!