Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bentlakásos vagy napközis...

Bentlakásos vagy napközis lovastábor?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem? Van egy nagyon jó lovastábor,de nem tudom eldönteni, hogy ott aludjak - e. A bentlakásos nagyon jó, de egész napra nincsenek programok és a szabad időben mit csinálnánk ott? De ha napközisbe megyek, félek, hogy sok jóról lemaradok...

Szerintetek melyik legyen?



2012. jún. 20. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Bentlakásos :) Kialakulhat nagyon jó társaság este lehet ökörködni, de akár nap közben is. Amúgy meg nem hiszem, hogy egy csapat fiatal ne találná fel magát. Ahol én voltam anno ott volt medence is, lehetett lubickolni, meg a lovászoknak segítettünk istállót takarítani ilyenek. Azért elment a nap. Este meg tábortűz, szalonnázás, rémtörténetek, lovastörténetek hülyülések.. csak a képzelet szab határt.
2012. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de még az a géz h 7 évesek is vannak... :P
2012. jún. 20. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Én minden képen bentlakásosba mennék nem csak hogy barátságok alakulnak ki nagyon jól szórakozol!Amúgy a barátságba nem a kor számit!!

Mit csináljak a szabad időbe?Egyszerű én egész nap eltudnák boklászni a lovak közt tutira nem unatkoznák!!!:D

2012. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 x) ***** válasza:
Mi sose unatkoztunk a bentlakásos táborokban. Beszélgettünk, kimentünk a lovakhoz, az istállóban volt csocsóasztal (ne kérdezzétek miért :D). Ha volt kedvünk segítettünk a lovak körül, behajtottuk őket a legelőről, felszerelést pucoltunk. Aztán meg este besétáltunk a városba. Délutánonként meg ha nem tudtunk mit csinálni akkor kihoztuk a pónikat és versenyeztünk meg hülyéskedtünk. Ha István bácsi megengedte akkor kocsiztunk. Szóval szerintem válaszd a bentlakásos opciót mert sokkal jobb. Este elalvás előtt is annyi jó dolgot lehet csinálni. Például barátnőmék legyantázták egy csaj lábát (intimbetéttel) miközben aludt :D
2012. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bentlakásosss!!! :D
2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bentlakásos :) Lehet, hogy lesznek kisebbek, de úgyis találsz majd pár embert, akik a te korosztályod és velük leszel. Nagyon sokat lehet hülyülni, életre szóló barátságokat is lehet kötni, anno velem is megtörtént, már 19 éves vagyok, de az egyik legjobb barátnőmmel még alsóban találkoztam lovastáborban :) Amiatt ne aggódj, hogy napközben unatkozni fogsz, a lovak körül mindig van mit csinálni!
2012. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mersi lady válasza:

Szasztok! Mersi vagyok !

bentlakásos !

ha már tábor,akkor legyen tábor .Nekem megvan a saját lovam ,akkor megyek ki terepezni amikor akarok és ahova akaraok,mégis évente legalább egy lovas táborban résztveszek. 12 éves vok.

Miért? a buli kedvéért ,a velemegykorú és velem egy érdeklődésű társaság kedvvért.

A napi lovizáson túl,a rengeteg szórakozási lehetőség mindent megér.Nem kell nekünk "előre gyártott " programmokat csínálni.Az esti szórakozások ,a bulizás,az énekelgetés,a heccelődés csudi emlékeklet mhagy hátra.barátságok szövődnek !

A dolgok rosszabbik része,mikor a lovist le nem koptatják futószárrol egész tábor ideje alatt.Volt már részem ilyenben ,martam ki a szemem.

2012. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mersi az már egy másik téma, hogy mi folyik oktatás címén a legtöbb táborban. Bulinak, közösségi élménynek jó, szakmai és gyakorlati fejlődésnek kevésbé.

Mai fejjel inkább azt a 30 ezer Ft-ot inkább ráköltöm egy edzőre, aki két hétig mindennap foglalkozik velem (csak velem) én abban a 2 hétben többet fejlődök, mint valaki két hónap alatt.

Sőt főként futószáras kezdőnek lenne jó ez a módszer főleg az elején, hiszen sokan fél évig is futószáron lötyögnek, míg így akár 1,5 hónap alatt le lehet kerülni úgy futószárról, hogy tud ülni, kengyel nélkül is vágtában. Ehhez nem kell más, mint egy jó edző, aki mindenre oda figyel és egy tábor ára. De mondom aki bratyizni akar a korcsoportjával és a buli fontosabb annak elég a tábor is :)

2012. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 marcipanfelho ***** válasza:

én is a bentlakásosra szavaznék :)

én kétszer voltam táborban, mind a kétszer ugyanott és ott aludtam mer nagyon messze volt tőlünk és nem tudtam volna hazajönni, másrészt pedig még azok is ott aludtak akik a szomszéd faluban laktak :) jó másokat megismerni akik ugyanaz iránt érdeklődnek mint te, velük együtt aludni és hülyülni. szerintem ha szereted a lovakat nem fogsz egy lovastáborban unatkozni :)

2012. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!