Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez meg mi volt? Jelent valamit?

Ez meg mi volt? Jelent valamit?

Figyelt kérdés
2 hete minden nap meglátogatom a kedvenc lovamat egy 7 éves kancát. 2 hete láttam először, nem az enyém, de a tulajdonosát ismerem. Ma mikor mentem ki hozzá, elkezdett az ajkával piszkálni, nem durván, nem csípett, nem is sunyított hozzá. Kaja nem volt nálam, tehát nem azt kereste. Sosem adtam neki kaját. Ez volt az első ilyen alkalom, hogy ezt tette.
2012. máj. 28. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A lovak mindenkivel szokták ezt csinálni :) esetleg szimpatikus vagy neki :) lehet, hogy hallattál valamilyen zörgő hangot, vagy a kabátod, és azt hitte, ennivalót kap :)
2012. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem volt semmi, mivel póló volt csak rajtam
2012. máj. 28. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A lovak szokták egymás sörényét rágcsálni, barátságból. Az emberek általában ezt nem szeretik, mert fáj.
2012. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem harapdált, csak olyan érzés volt, mintha az ajkaival meg akarta volna enni a pólóm
2012. máj. 28. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy barátságos gesztus, vagy lehet, hogy kaját keresett nálad. Lehet pl. hogy a gazdájánál mindig szokott lenni kaja, ezért azt gondolta, hátha nálad is van. :)
2012. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!