Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az Appel...

Mi a véleményetek az Appel lovaskertről vagy a Mogyorósi lovardáról, Balogh ligetről vagy (egyéb Miskolc környékén lévő lovardáról)?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni lovagolni,csak nem tudom hol lenne érdemes elkezdeni mert nem tudom hol jó az oktatás meg a lovak és ahol az oktatók is rendesek,bocsi ha már van ehhez hasonló/ilyen kérdés.:)
2012. jan. 8. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A gyökérség nagyon is igaz rájuk! hehe :D Főleg mikor szandállal zoknit húznak, és úgy ülnek lóra xD vagy sportcipő és zokni a térdig! A hónalj szőr meg ott virít a karja tövében. xDD Lehet azért ilyenek mert, nem volt még pasijuk amin nem is csodálkozom.
2012. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Az hogy hogy néznek ki és hogy nem öltönybe lovagolnak az szerintem egy normális embernek,aki lovagolni szeretne és nem a spanyol lovasiskola műsorát nézni,annak mindegy.
2012. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pedig ők úgy adják magukat mintha ők lennének a spanyol lovasiskola.
2012. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem a görömbölyi lenti lovarda a legnormálisabb miskolcon,mert már nem egyszer ingyen lovagoltam ott mert jófejségbôl kiengedtek minket.ja és 11 hónapja lovagolok ott.szerintem nagyon jól oktatnak és jó hogy sokszor mehetünk ki terepre.sokkal jobb mint a másik görömbölyi mert egyrészt olcsó másrészt nemugyanazt csináljuk minden órán.
2012. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mi a neve a görömbölyi "lenti" lovardának?
2012. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nincs neve :)
2012. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az lehetetlen h nincs neve de ha még sincs akkor határold be h hol van
2012. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Goromboly vegallomasanal leszallsz es ott van egy nagy legelo es az mar a lovardae. amugy ha leszallsz a buszrol ott van egy lepcso azon le kell menni meg setalni egy kicsit es ott vagy :)
2012. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

hát én idáig a görömbölyi fenti lovardába jártam ahol nemvolt jó mert 1:nagyon drága 2:meg még el se engedtek még 1 éve futószáron ügetésbe demár futószáron szőrén akartak vágtáztatni.

a Mogyorósi lovardába elkezdtem járni és amióta járok nemtudnék rosszat mondani róla.

hát ott télen nemazt mondják h télen nincs lovaglás mert nemjó a pálya hanem visznek terepre az edzők.

Hát nekem van ott lovam csak most kiscsikója van és most ezért más lovon kell lovagolnom de nagyon kedvesek két oktató van és minden évbe vagy 3 versenyt rendeznek a lovardába járók között megtanítanak nyergelni és figyelnek h minél többet foglalkozhassunk a lovakkal meg h megismerjük őket és több kisebb kezdő szülei mondták már nekem h már több lovardába is jártak de ez tetszett nekik a legjobban 12/L

2012. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az Appel Lovaskert igenis jó hely, szerintem egyszer eljöhetnél legalább kipróbálni, hogy saját véleményed legyen róla, ne pedig a rossz indulatú kommentekből legyél leinformálva... Szeretettel várunk, én több éve lovagolok itt :) Bővebb infóért írhatsz privátban
2012. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!