Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az Appel...

Mi a véleményetek az Appel lovaskertről vagy a Mogyorósi lovardáról, Balogh ligetről vagy (egyéb Miskolc környékén lévő lovardáról)?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni lovagolni,csak nem tudom hol lenne érdemes elkezdeni mert nem tudom hol jó az oktatás meg a lovak és ahol az oktatók is rendesek,bocsi ha már van ehhez hasonló/ilyen kérdés.:)
2012. jan. 8. 00:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Én miskolcon eddig 3 lovardába jártam+egy nem miskolci.

Appel lovaskert-nagyon sok rosszat hallottam róla,nem foglalkoznak veled,nem kedvesek és rosszul bánnak a lovakkal.Ide járok most,én szeretek ide járni és nem veszem észre hogy nem szeretnék a lovakat sőt,ha rosszat tesznek akkor is odahívják magukhoz és "megbeszélik" a lóval hogy ez miért volt rossz.

Kezdőket is oktatnak.1500/óra



Mogyorósi lovarda-Jókat hallottam róla,jó az oktatás elvileg.Itt is fogadnak kezdőket is.3500/óra



Balogh liget-Egyesek szeretik,egyesek szerint pedig nagyon futószalag szerű,kiabálnak és nem nagyon lépsz a lóval kapcsolatba csak amikor rajta ülsz,pedig szerintem az nagyon fontos hogy ismerjétek egymást.3900/óra



Görömböly "lenti"-Egy házaspár,a férfi régen versenyzett,de már nem foglalkozik a lovakkal,a felesége pedig kb 2 éve tanult meg lovagolni,van pálya,de ha lehet akkor inkább valamelyik haladó gyerekkel küldenek ki terepre.2000/óra



Görömböly "fenti"-Verseny-versenyzés.Jó oktatók,kevés szabad időponttal,drágán,de tényleg jól oktatnak.4000/óra



Szabó Zoltán-Lyukó völgyben egy réten tanít,csak western van,egy ló.2500/óra



Ha valamire kíváncsi vagy bátran írj privátot,amiben tudok segítek.Hány éves vagy?

12(13)/L

2012. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat.:) hány éve lovagolsz? 15/L
2012. jan. 8. 16:34
 3/20 anonim válasza:
Még csak egy éve,most kezdem az ugratást tanulni.
2012. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Görömböly lentibe járok, "haladó gyerek" vagyok egyedül megyek ki terepre vagy barátnőmmel. Igazábol nem nagyon foglalkoznak velem csak ideadják a lovat. Mondjuk nekem ez nem baj mert 1 óra alatt oda megyek vele terepre ahova akarok.
2012. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én Miskolc összes lovardáját végigjártam szinte. Szerintem Balogék a legjobbak jól képzett oktatókkal és lovakkal rendelkeznek. Kényelmesek, és élvezetes és kényelmes a rajtuk való lovaglás, és mindig más lovon ülhetsz. Ha megbeszéled, hogy te akarsz nyergelni akkor biztos megengedik sőt akár ott is maradhat bárki segíteni a lovak körül ha akarja, senki nem fogja elzavarni úgyhogy annyit lehet a lovakkal amennyit akar... A kiabálás meg egy lovardában természetes ugyan is ha az oktató messze van tőled (mert elég nagy az a fedett lovas pálya) akkor muszáj kiabálni, hogy halljad. Ja és soha nem bunkóztak velem.


Na de nézzük Appelékat ott két idióta affektálása folyik. A közhiedelem pedig igaz, mert ott nem csak kiabálnak veled, hanem elképesztően bunkók is, olyankor is amikor nem adtál rá okot. Azonkívül a lovastudásuk is kétséges. Aztán csak egy lovon lovagolhatsz, ami kevés a jó lovastudás megszerzéséhez, de próbáld ki mindkettőt meglátod melyik lesz a jobb.

2012. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Én eddig Appeléknál 2 lovon ültem,de nem rég járok oda,mindig megkérdezik hogy az 5-6 lóból melyikre szeretnék ülni,mostanában mindig egyen ülök mert ő valamiért nagyon szimpatikus.

Első voltam és nem veszekedni szeretnék hanem elmondani az én tapasztalataimat :).

2012. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akárcsak én...
2012. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
q
2012. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
LOL az, hogy gyökerek. XD Már Appelék.
2012. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Szabó Zoltán a legjobb!! A western lovaglás miatt elsősorban, Appeléket inkább hanyagold.
2012. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!