Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen jelet...

Szerintetek milyen jelet nyírassak a combjába Tavasszal?

Figyelt kérdés
Egy like jelen gondolkozok vagy egy A betűn mert Akácnak híjvák.
2011. dec. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első ötleted olyan, de olyan nagy hülyeség!!! Nehogymár... szerencsétlen egy ló. Előbb tetováltass a saját válladra egyet, utána nyírd bele szerencsétlen paciba.


Amúgy személy szerint nem vagyok a "jel-nyírás" híve, de ha már mindenképpen akarsz, valami ésszerű, normális jelet válassz! Akár az A betűt...

2011. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

De vagány vagy, hogy a tűz égessen meg!

Egy nagy L-betűt a homlokodra, te szégyen.

2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Első gondolatom volt, hogy szilvásbuktát, mert azt szeretem...


Egyébként szerintem szivecske jó, én még csak olyat láttam. Lájk jel hülyeség, ne divatmajomkodj a lovadon, ráadásul az csak rajzolva jó, belenyírva csak egy összevisszaság lenne, nagyon csúnya. Szív, csillag, valami egyszerű, akár A betű is...

2011. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válszkokat:)

kivéve középső egyem a kérdésre érdelt a válasz a véleményedet tartsd meg magadnak kösziii

2011. dec. 29. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy A betűt. Sokkal jobban illik, mint a like. A like jel nem lóra való.
2011. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel értek egyet! :)
2011. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a szivecske is nagyon tetszik egyik ismerősőmnek a lovának van egy kicsit szív a fenekén és nagyon édi vele :D 
2011. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!