Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek van olyan ló amit nem...

Nektek van olyan ló amit nem tudtok hova tenni?

Figyelt kérdés
Mert nekem igen! A Saddlebred. Nézek róla képeket videókat és egyszerűen nem tudom hova rakni magamban a mozgását, a kinézetét a fejtartását, azt ahogy lovagolják és egyáltalán hogy mire használjak. Aki nem tudja melyik lóról van szó itt van egy kép: [link] Szóval én ezt a lovat nem tudom hova rakni! :/ xD Olyan furcsa!

2011. okt. 28. 16:48
 1/6 fakegod666 válasza:
5%
A hűtőben jó lesz
2011. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xD nem úgy értem!
2011. okt. 28. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Így se tudod hova tenni? Mert ez is sabbledred... Ló, ló.


Az már mellékes, hogy a barom emberek az elülső patáira súlyokat tesznek, ami miatt így emeli őket, a fejüket pedig teljesen rendellenes szögbe kényszerítik. Ennek a lónak ugyanazt olvasod ki a tekintetéből, mint az első képen lévőéből?

[link]


Csak azért néznek ki ilyen furán, mert az emberi fajnak megvan a mocskos része is.

Fujj!

Most jobb ránézni egy ilyen képre: [link]

Mint egy ilyenre?

[link]

2011. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljen igazad van utolsó, így már világos hogy miért ilyen. De azt hittem hogy ilyen csak a Tennessee Walking lónál van! Mert ott látszik hogy rajta van lovaglás közben is, ennél a fajtánál viszont nincs. Azt hittem hogy fajtailag ilyen a mozgása! [link] Tennessee Walking Ló!! De miért csak ennél a két fajtánál alkalmazzák?
2011. okt. 28. 20:49
 5/6 A kérdező kommentje:
És miért használnak egyáltakén ilyet egy lónál? Mit akarnak elérni vele? Miért szép ez a mozgás? Vagy én nem látom szépnek?
2011. okt. 28. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Más az, mikor a lovad magától beadja a fejét, szépen támaszkodik, és csak csikózablával lovagolod, és ugyanígy mozog, mert van ilyen, bár lehet ennyire magasra nem emeli a lábát... És más, mikor feszítővel betéped a fejét, meg súlyokkal éred el azt, hogy emelgesse...
2011. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!