Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a kikötő így ér valamit?...

Ez a kikötő így ér valamit? (videó)

2011. okt. 24. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem.. Hogy így?
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az egész úgy ahogy van, semmit nem ér. A ló sem a kikötőn, sem a száron nem támaszkodik, sőt, kifejezetten ellene dolgozik, rángatja a fejét felfele.

Amúgy teljes marhaságnak tartom a kikötőszárral való lovaglást - futószárazáshoz találták ki, ahhoz jó, de mivel menet közben nem lehet rajta sem szorítani, sem engedni, csak akadályozza a lovat és a lovast. Baromság a köbön. Soha az életben nem fog száron menni egy ló attól, hogy kikötőszárat tesznek rá. A videón a kiscsaj egyáltalán nem tudja, mit kezdjen a kezével, szorít a térdével ugyan, de mereven, föl is húzódik miatta a lába, így a csizma is kimarad. Azt gondolja, hogy a térdével majd beleszorítja magát a nyeregbe, de nem jött be, a feneke így is elpattan, az ülése nem jó, lába katasztrofális.

2011. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hosszúra van csatolva, így nincs sok értelme.
2011. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen így értettem! Szerintem is rohadt hosszú ezért is voltam kíváncsi a ti véleményetekre is! :) Inkább segéd szárral lovagolja, úgy többet ér nem?!
2011. okt. 24. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:
De akkor is muszáj megtanulnia lelovagolni a fejét és nem "erőszakkal" lehúzni és ott tartani.
2011. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez is igaz! :/ Na de jobb mint a kikötő. Ő hiszi hogy így hat aztán majdcsak össze jön neki!
2011. okt. 24. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez baromi kenyelmetlen lehet a lonak.
2011. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom csak alap keretet akar adni a lónak, de mivel laza a kikötő és nem segít rá szárral, így kb annyit ér mint halott f...án balzsam. Nem lenne ezzel baj, ha tényleg csak keretnek lenne fenn, de ahhoz meg kéne lennie az elengedtető munkának is, és azért vmivel feszesebbre kéne húzni a kikötőt. Viszont a kikötő futószárazáshoz jó, lovagláshoz én inkább martingált adnék a csajnak meg egy gógot vagy sambont, h ő ne tudjon belerondítani a ló szájába, de mégse legyen a hátas feje az égben. de ha ez neki így jó...
2011. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A ló feje azért van az égben, mert szár ellen megy, de ennek is megvan az oka, a csajnak olyan merev a keze, hogy rossz nézni.
2011. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam, hogy a góg vagy sambon okés lenne hogy ne tudja még jobban tépni a száját. Nekem kicsit szárba kapaszkodós feelingem volt...
2011. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!