Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kicsi pónikat ki lovagolja...

A kicsi pónikat ki lovagolja be? Pl. Shetlandit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hogyan lovagolják, be, mert nem hiszem, hogy elbír egy felnőtt embert. :)
2011. szept. 13. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
De elbír egy felnőtt embert. :) Könnyebb lovasok szokták belovagolni.
2011. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
A shetlandit hagyományosan a törpök, esetleg hobbitok lovagolják be.
2011. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért is problémásabbak a pónik, mivel nehéz őket belovagolni abból az okból kifolyólag, hogy nagyon kicsik egy felnőtt lovashoz, ezért nem is lehet őket olyan magas szinten kiképezni nyereg alatt.
2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tapasztalt kicsi emberkék, esetleg gyerekek... Vannak olyanok, akik ha kicsit magasabbak is, nagyon könnyűek, szóval elbírja, azt meg megoldják valahogy, hogy tudja piszkálni az oldalát, stb...
2011. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttam olyan pónit, ami nekem is kb térdig ért, na arra azért durva lehet felnőttet rakni. De ki tenné ki a kisgyermekét ekkora veszálynek? Mert azért egy nyers pónicsikó. Na, az nem egyszerű-
2011. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sokat kell velük dolgozni dupla futószáron, akár úgy is, hogy egy gyerek rajtuk ül közben. de egyébként a jól belovagolt minipóni ritkaságszámba megy, az ilyen kicsi lovakon inkább csak sétálnak a gyerekkel, meg fogatban használják
2011. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek? Mindjárt rakjuk őket a Parlamentbe! Hülyeség! már bocsi! Egy felnőtt vékony nő lehet akár 50 kg alatt. Annyit elbír egy pici póni is.
2011. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!