Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol érdemes eladó lovakat nézni?

Hol érdemes eladó lovakat nézni?

Figyelt kérdés
Egyelőre a kérdés elméleti síkú, tehát még nincs komolyan tervbe véve a lóvásárlás, leginkább jövő tavasszal/ nyár elején lesz aktuális. Már nézegettem néhány hirdetést csak azért hogy képbe legyek hogy pontosan mit akarok, és csak két véglettel találkoztam. 1. Kupecek akarnak nagyon olcsón ránksózni beteg,öreg , vagy származástalan lovakat, és pónikat olcsón. (jófogás) 2. Nagyon profi lovak amit 2,3,4,5,6... millióért akarnak eladni, neves felmenőkkel, versenyeredménnyel stb... De ez egyik sem amit mi keresünk. Nekem egy alapszinten belovagolt fiatal kanca vagy herélt ló kell, akit tovább lehet fejleszteni... Árirányban 1 -1.5 millió vagy az alatt. Ilyet hol lehet találni?

júl. 26. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon rengeteg eladó lovas csoport van; ott érdemes lehet nézelődni.
júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lovasok.hu, riderline, eladó lovas fb csoportok, esetleg tiktok. Ezek vannak csak kb
júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A lovasok.hu-n érdemes nézelődni szerintem. Azt a kupecek általában kerülik, a nagyon drága lovakat pedig riderline-ra szokták inkább felrakni.

De van pár kupecmentes facebook csoport is. Illetve nézz körül a közeli lovardákban, kérdezz a lovas ismerőseit köreiben, hátha valakinek van eladó lova.

júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!