Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan készüljek az első...

Hogyan készüljek az első díjugrató versenyemre?

Figyelt kérdés

Előre tudom hogy sokan fognak utálkozó megjegyzéseket írni, spóroljunk egymás idején kérlek!


Szóval edzővel vagyok és az ő egyik lovával fogok versenyre menni. Viszont kíváncsi lennék mások véleményére! Hogyan készítsem fel magam és a lovat az első ugró versenyemre? X-es akadályok lesznek csak. (Én eddig csak szabadidős díjlovas versenyen voltam tavaly egyszer idén kétszer, a ló már több versenyen volt)

Szóval az edző segít felkészülni viszont heti kétszer egyedül edzek a lóval abból egyszer ugrunk. Milyen feladatokat érdemes csinálnom?



júl. 20. 19:15
 1/3 anonim válasza:
70%
Az edződ mit mondott?
júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg távolságlovaglás gyakorlása rudazással, elengedettségre törekedve. Pl. 4, vágtás vonal (2 földön lévő rúd egyenes vagy hajlított vonalon) kilovaglása 3-4-5 vágtára, mindkêt kézre.
júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kapnál utálkozó megjegyzéseket? De remélem nem gondolod, hogy erre itt hasznos tanácsot fogsz kapni, ahhoz szakember kell aki lát lovagolni. De tessék, azt hiszem egyet adhatok: koncentrálj! :-) Egyébként sok sikert, hajrá!
júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!