Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen lova van?

Kinek milyen lova van?

Figyelt kérdés
Aki szeretné az leírhatja hogy milyen lova van. Ja és hogy milyen szakágban lovagolja (Díjugratás, díjlovaglás, western stb...)

2023. júl. 23. 13:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérek.
2023. júl. 23. 13:34
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Magyar félvér, sima hobbiló
2023. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként kérdező, a kérdésben azt írtad, hogy kinek milyen lova van. Nem azt, hogy milyen fajta, szóval nem értem a felháborodást :D
2023. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
magyar félvér (sárga), Westernezünk....
2023. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszi, hogy mindenkinek van lova . . .
2023. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébként kérdező, a kérdésben azt írtad, hogy kinek milyen lova van. Nem azt, hogy milyen fajta, szóval nem értem a felháborodást :D"


Ezek szerint értetted a kérdést. Én is felháborodtam volna a kérdező helyében. Az elején írta, hogy nem kíváncsi a viccelődéseitekre, erre csak tovább folytatjátok a hülyeséget. Sajnos ezen az oldalon már semmilyen értelmes kérdést nem lehet feltenni, mert jön néhány idióta, és elvicceli. Rosszabb esetben meg beleokoskodnak olyan témába, amihez nem értenek (csak azt hiszik), ezzel félrevezetve az embereket. Lehet, hogy a kérdés nem lett precízen megfogalmazva, de aki nem autista, az látja hogyan kell értelmezni azt. Itt ha nem mérnöki precizitással írsz valamit, belekötnek az emberbe, és ez már rohadtul unalmas. Ez az oldal így használhatatlan sajnos, szigorúan kellene moderálni, esetleg a kérdezők kezébe adni a moderálás lehetőségét (hiszen az ő kérdése!).

2023. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Add a kezébe a kérdezőnek, akár azt is! :D
2023. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nincs saját, de mindig álmodoztam róla, hogy majd milyet szeretnék. A fekete és fehér színűeket nagyon szeretem, meg azokat, amik erős csontozatúak. Sajnos az a tapasztalatom, hogy amiket lóversenyre tenyésztenek, nagyon gyenge csontozatúak.

Én nem járnék vele versenyre, kedvtelésből tartanám, de ez költséges, sajna nem telik rá.

2023. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
16-os, ekkora snowflake-nek lenni :'D lehet ignorálni is a trollokat, nem kell feleslegesen provokálnia magát a kérdezőnek.
2023. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Ignorálni? Bannolni kell őket. :D
2023. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!