Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha licitálnék egy blm musztáng...

BerRy0001 kérdése:

Ha licitálnék egy blm musztángra elhoznák európába?

Figyelt kérdés
Nagyon rákattantam a témára mostanában és igazából erre a kérdésre nagyon nem találtam választ.. Köszi előre is!

#musztáng #Amerikából Európába
2022. máj. 30. 15:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Még egyenlőre csak tervben van.. Majd pár év múlva már lehet, de még nem tudom kivitelezni. :D
2022. jún. 5. 13:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mennyi, de azt tudom, hogy nem 1,5 millió, annyiért ma egy Ford Mustangot hoznak el, de akkor meg nem a ló témában a helye a kérdésnek.

3-4 millió, de lehet több. Plussz le kell szervezned hogy ott is eltartsák egy istállóban, amíg összejön egy fuvarra való ló, na meg abba az istállóba is elszállítani, ahol addig eltartják. Nem egyszerű.

Inkább vegyél egy csacsit, az is aranyos, és pont olyan semmirevaló mint egy mustang.

Bocsi ha kiábrándító, de európán belül is drága a lószállítás, ha nem tudod magad megoldani, nem hogy reptetni.

2022. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!