Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik németországi lovardákat...

Melyik németországi lovardákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hasonló kérdést találtam, viszont nem voltak valami aktuálisak (10 évesek). Az a helyzet hogy jövőre fél évet Németországban szeretnék tölteni, de a lovaglást nem szakítanám meg. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Németorszagon belül mindegy hol van a lovarda (akár Ausztria is lehet), viszont árban ne menjen 25 euró/óra fölé. Én is keresgéltem már de Magyarországon is azt tapasztaltam hogy sok lovarda nem hirdeti magát, vagy nincs is fent az interneten, ezért hátha tudnak segíteni kint élő vagy csak kint járt magyarok.

2021. szept. 30. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
A bodeni tónál van egy lovarda, Schweiz (németes vagyok, bocsi) határánál
2021. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

"Németorszagon belül mindegy hol van a lovarda (akár Ausztria is lehet)"

Khm...???

2021. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
23%
Jól értelmezem, hogy a lovardához kötnéd, hogy hol töltenél fél évet Erasmuson?
2021. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Németország eleg nagy
2021. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire hülye kérdést, istenem... És Németországon belül hol? Mik a lehetőségek?
2021. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Jaa
2021. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem ehhez kötném hol töltöm, de elég sok opcióm van. Ha konkrét példákat szeretnétek: Berlin, Hamburg, Düsseldorf, Ausburg, Bamberg, München, Koblenz, Passau, Frankfurt, Oestrich-Winkel, Stuttgart. És azért így tettem fel a kérdést, mert specifikusan nem gondolom hogy sok válasz érkezett volna (pl. csak Bamberget nézve), de egész Németországot nézve már több embernek lehet tapasztalata. Nem ez alapján fogok dönteni hova menjek az országon belül, de lehet ellátogatok az egyik ajánlott lovardában ha viszonylag közel lesz a végül választott egyetemhez. És mivel Bécsen is gondolkozom, ezért írtam Ausztriát is. Tehát Németország és Ausztria érdekel (tudom hogy külön országok).

És tudom, google a barátom, beírhatom városonként , de ahogy írtam sok lovardának nincs honlapja (legalábbis itthon biztosan), és google mapsen sincs fenn. Ezért érdekelne esetleges saját tapasztalat, ha esetleg van.

2021. szept. 30. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyobb sikerrel jársz, ha keresel német lovas portálokat vagy német lovas FB csoportokat és ott érdeklődsz. Nagyobb sikered lesz, mint itt.
2021. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van 8, köszi.
2021. okt. 1. 09:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!