Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a lovam szemével?

Mi lehet a lovam szemével?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon aggódom mivel akartam kimenni lovagolni és azt vettem észre hogy a lovam a bal szemét alig tudja kinyitni és könnyezik neki.(a másik rendben van)Felhívtuk az állatorvost azt mondta hogy holnap kijön,és addig humán szemcseppet kell neki adni. Viszont én mindenre rá parázok és mihamarabb szeretném tudni hogy mi a baj és mit kell csinálni. Tegnap és ma reggel is megnéztem hogy van és nem volt akkor még semmi baja..segítsetek kérlek..

#ló #lószem
2021. szept. 14. 17:45
 1/4 anonim válasza:
84%

Semmit ne csinálj amitt itt tanácsolnak mert àrthatsz neki. Csak azt amit az állatorvos mond.

Valami gyulladás leget. Ne parázz

2021. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben. Azt vettem még

észre hogy vörös neki..

2021. szept. 14. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért a dokid is megéri a pénzét... Nem is látja, mi van a ló szemével, és látatlanba azt mondja, hogy humán szemcseppel csepegtesd? Vannak olyan szembetegségek, aminek bizonyos szemcseppek ártanak... Válts dokit.
2021. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk hogy nem cseppentünk bele neki nehogy nagyobb legyen a baj. Sajnos csak ő tudta fel venni a telefont..
2021. szept. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!