Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lábszárvédő?

Lábszárvédő?

Figyelt kérdés

Sima sportcipőhöz lehet fel venni?

Szőrén lovagláshoz vegyek fel?



2021. máj. 31. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyeregben és kengyellel lovagolsz sima sportcipőbe ne is nagyon ülj fel, mert nagyon balesetveszélyes. Fel lehet venni sportcipőhöz alapból, de miért nem veszel inkább egy lovaglócipőt hozzá? Vannak olcsóbbak is. Szőrén lovagláshoz is felveheted
2021. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van lovaglőcipőm de most nincs nálam ugyanis egy barátomnál felejtettem és ma megyek lovagolni
2021. máj. 31. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem vegyél fel egy sima talpú cipőt, hogyha leesel akkor kiessen a kengyelből a lábad,egy alkalmat ki lehet bírni lovaglócipő nélkül vagy lovagolj szőrén vagy kengyel nélül.
2021. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerre való a kosaras kengyel, a távlovasok többsége sportcipőben lovagol, de akkor kötelező a kosaras kengyel.
2021. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4- es: Igen persze, de ahogy a kérdező is írta csak egy alkalomról van most szó.

3- as: A sima talpú cipő pont hogy nem jó lovagláshoz, kell neki sarok. Mert úgy nem fog a kengyelbe szorulni a lábad és fog kiesni.

2021. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fel lehet venni sportcipőhöz is és szőrén is
2021. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül nem Szőrén lovagoltam hanem nyeregbe sportcipőbe lábszárvédőben nem akad bele a lábam ugyanis ophena kengyelem van.
2021. máj. 31. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor még nem értem a kérdést egy ophenanál szerintem tök mindegy mi van a lábadon, annyira nyitott.
2021. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne sima talpú cipőt vegyél! Az a legbalesetveszélyesebb.

Én mindig sportcipőben lovaglok, nekem sokkal kényelmesebb, és ennek is van egy kis sarka, mint a lovagló cipőknek. A lábszárvédőt én csak nyeregben lovagláshoz szoktam felvenni, mivel a kengyel szár kiszokta dörzsölni a lában, ha nem veszem fel, de szőrén nem szükséges.

2021. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!