Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnek venni ilyen kantard...

Hol tudnek venni ilyen kantardiszt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem tudom mi a szakneve, es remelem a linkeket meg lehet nyitni. Fem lanc disz, amit kantarra lehet rogziteni. Ilyen stilusu diszekeg keresek, csak egy fotozas erejere. Lehet berelni valahol? Venni? Mi a szaknevuk?


2020. aug. 4. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit a múltkor is kerestél barokk kantárnak hívják. [link] itt nézelődhetsz, van mindenféle felszerelés. Külön kiemeltem, hogy vannak magyar sallangos kantárak is, szerintem azok is nagyon szépek, pl van homlokdíszes is. Esetleg ami elérhetőbb még a huszárkantár, azon is van homlokdísz. Abból talán kölcsön is tudsz kérni egy fotózásra, ha Facebookon huszárokat keresel. [link]

Ez pedig egy magyar kantár [link]

2020. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A képek nagy része arab telivéren használatos díszes felvezető kantár. Arabosoknál érdeklődnék a helyedben, hogy hol szerzik be, bár van egy olyan gyanúm, hogy inkább külföldön.

Egyébként, ha nagyon vágysz rá akkor ékszerész elkészíti neked.

Díszes homlokszíjat még készít egyébként Benedikti Brigitta is, ha jól tudom. Érdeklődj Facebookon lovas csoportokban is, ott szerintem nagyobb eséllyel találsz valakit, aki készít ilyeneket.

2020. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum, ha valahova elmész fotózásra és van ilyen felszerelésük a saját lovukra. Idegenek saját lovára nem hiszem, hogy kiadják, hisz értékes és könnyen sérül.
2020. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!