Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lesz egy túra a közeljövőben. Viszont erre én nem tudok elmenni, ezért barátnőm felajánlotta hogy keres lovast a lovamra. Talált is... Viszont kicsit jobban elgondolkodtam, hogy nem is ismerem azt az embert (barátnőm igen, és elvileg jól lovagol).

Meg ugye az anyagi része, hogy a plusz abrakot meg mindent én fizetek, és nem ez a lovas.

Ti hagynátok hogy elmenjen erre a pár napos túrára?


2020. febr. 19. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mennyire bírja jól a barátnőd lova a szállítást, ha jól bírja talán nem kéne vitesd a lovad. Nem szabad kockáztatni és rossz lovast ültetni a lóra, nehogy a teljesítménye visszaessen. Ha a ló már idősebb, tapasztaltabb, stabil a tudása akkor azt mondom rendben, de így is fennáll a kockázat hogy valami baja lesz a túra vagy a szállítás során. Anyagilag szerintem nem éri meg semmikép.
2020. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyébként szokott más lovagolni a lovadon?

Miért te fizeted, ha nem is te mész?

2020. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen szállítás, az én lovamról van szó és a kertből indulnak.

4 éves csődöröm van.

2020. febr. 19. 19:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én a helyedben- ha nem ismered a lovast- nem küldeném el a túrára.
2020. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem engedném. Egy vadidegen ülje meg a lovamat, aki ki tudja, milyen lovas, hogy bánik vele, stb, és még ÉN fizessek az egészért? Na ne.

Még ha Ő fizetne NEKEM, hogy lovagolhasson a lovamon, akkor esetleg, de így... kizárt.

2020. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Barátnőm meg párom szokott rajta lovagolni.

Úgy értve én fizetem, hogy ugye alapból sokat eszik, de ilyenkor nyilván nagyobb erőfeszítést tesz meg, több kaja kell neki.

2020. febr. 19. 20:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele a helyedben, hogy egy vadidegen lovagolja a lovamat. Nem tudsz róla semmit, ha valami gebasz van, sérülés stb akkor te fogod fizetni a dokit, ez a tag meg eltűnik. Szóval inkább szólj a barátnőd ék, hogy a lovad marad otthon és kész.
2020. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Itt meg annyi a bibi, hogy akkor a barátnőmék sem mehetnek, mert a lovam ugye náluk van bértartásba és akkor otthon kell maradniuk.
2020. febr. 19. 20:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez miért kérded ha már el döntötted hogy oda adod a lovad?! Én nem adnám oda egy idegennek hiába ott lesz a barátnőd, nem tudod higy lovagol, nem e lesz vele durva stb és utána elveszti a bizalmát valamint mén a lovad és nem biztos hogy fogja tudni kezelni. Az pedig hogy te fizess.. Ha menni akar, lovagolni akkor ő fizessen már.. Ha baja esik a lovadnak legalább annyi lesz a zsebedbe mert nem fog dokit pluszba fizetni.

Egyébként miért ne tudnának menni? A ló pár napot el van egyedül is és te ha nem mész el tudod látni nem? Legalább figyelsz a telekre is..

2020. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mert hirtelen mondtam ra, ugy erzem...

Nem mehetek oda, be lesz zarva a kapu is. En meg azert nem tudok menni mert tudogyulladasom van.

Nem hagyunm felugyelet nelkul hosszabb idore lovat.

2020. febr. 19. 22:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!