Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Betegesen szeretem a lovakat?

Betegesen szeretem a lovakat?

Figyelt kérdés

Tehát én heti 1× szoktam lovagolni (többre nincs időm),és annyira hiányoznak a lovak,hogy már 1 napot ló nélkül is nehezen tudok "túlélni".Az iskolában már nem is annyira barátkozom,inkább lovas képeket nézegetek. Órán próbálok figyelni,de valahogy mindig elterelődnek a lovak felé a gondolataim.

És valamiért már kezdem úgy gondolni,hogy lovak nélkül nem is élet,az élet. :(

Ti mit tudtok tanácsolni,hogy ne jussanak folyton az eszembe a lovak?


2019. okt. 14. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, velem is így van :,D
2019. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ez tényleg elég beteg lenne felnőttkorban, de ennyi idősen még full belefér, kinövöd. Valaki hírességek iránt rajong ennyire, én is voltam így, neked a lovak a világ közepe. Elmúlik majd ez a túlfűtött érzelem :)
2019. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak már évek óta így van😳
2019. okt. 14. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2019. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, LOVAS vagy, ennyi...:)
2019. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érdekelnek, foglalkozz velük! Tudod, az embernek arra van ideje/pénze, amire szánja (átlagos körülmények közt). Kevés az az ember, aki ennyire szereti a lovakat. Hívhatják ezt betegesnek is, kit érdekel. A lovakkal való kapcsolat nagyon egészséges és pozitív hatású. Ne add fel, keress egy jó minőségű lovardát!
2019. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sssaszem ***** válasza:
15%
Nem tudom, hogy hány éves vagy. Ha ennyire szereted a lovakat, akkor menj el egy lóápoló tanfolyamra ott kitanulhatod a lovász szakot. Amint elvégezted, máris dolgozhatsz a lovak között. Onnantól kezdve lehet egy saját lovad.
2019. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok vele, de hát ez így van jól. Ez gyógyíthatatlan. A barátkozásról meg annyit, hogy keress lovas barátokat
2019. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így vagyok ezzel én is. De én sokszor aludni sem tudok, van, hogy egész éjjel lovas gondolatok cikáznak a fejemben újra és újra. Illetve én halucinálni szoktam ló illatot.:D Nem vagy bolond, a lovasok ilyenek. Kevés az az ember aki ennyire szenvedélyes valami iránt, és ez jó. :D
2020. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!