Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Surgos hazitippeket varok,...

Surgos hazitippeket varok, megfazott a pici kutyam!?

Figyelt kérdés
12 hetes francia bulldog kiskutyam van,es nagyon csunyan megfazott.Valadekosat kohog,folyik a kis orra,es csillognak a szemei(ami eleg uj szamomra) kulfoldon elek,sajnos csak idopont utjan fogad az orvos,igy lehet meg 2 3 napba is beletelik,mire el tudom vinni.Imadom az allatokat,mindig is volt kutyank,de soha nem talalkoztam beteg joszaggal.Kerlek segitsetek 1 2 tippel amivel esetleg kenyelmesebbe tudnam tenni ezt a par napot a dragamnak,valaszokat elore is koszonom.
2010. júl. 11. 02:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor írhattam volna azt is,hogy a c-vitaminnak természetes baktérium ölő hatása van."Drága!"

Nézz utána mielőtt kioktatsz valakit gazdik gyöngye,aki rubophent ad a kutyájának az ne okoskodjon!

2010. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább senki se okoskodjon, mert nekem meg a drága orvos tanácsolta, hogy azt adjak neki....
2010. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:
Kizárt, hogy ilyen időben megfázzon egy kutya. Sokkal inkább valami fertőző betegség jele lehet. Semmilyen gyógyszert ne adj neki az orvos utasítása nélkül.
2010. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!