Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya betegsèg lehet?

Lizolu kérdése:

Milyen kutya betegsèg lehet?

Figyelt kérdés
Kutyank 17 eves ivartalanitott szuka.Folyamatosan vakarozik,dörzsöli a földhöz. piros a hasa.Harmadik àllatorvosnàl jàrtunk nem tudjàk mitöl van.Vèrkèpe hibàtlan.Màr legutóbb bp-n nèzettük meg.Remèlem tudtok segìtsèget adni.
2019. júl. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Az ételallergiának vannak iylen tünetei.
2019. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 ève csirke allergiat mondtak.valtoztattunk orijen redre.Ugyanúgy vakarózik.Most legutóbb màr a pajzsmirigyet is megñèztèk,cushing kor ,vese,màj minden rendben.Azt mondtàk valami ritka betegsège lehet.Ezèrt írtam , hogy talàn màs màr vègigjàrta ezt az utat.
2019. júl. 5. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor sem zárnám ki teljesen az allergia lehetőségét! Nem biztos, hogy csak a csirkére allergiás,az Orijen Redben meg van csomó féle fehérje. Szerintem próbáljatok ki egy monoproteines gabonamentes tápot (nyulas, kacsás, bárányos), hátha... Az ételallergián kívül pedig lehet szó belégzéses atópiás allergiáról, és kontakt allergiáról is. Esetleg ki lehet próbálni valamilyen bőr- és szőrtápláló készítményt, pl. Dermoscent!
2019. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtsèget.Kipróbàlom a tàpot.
2019. júl. 5. 22:24
 5/7 A kérdező kommentje:

Kipróbàltuk a trovet tàpot, dermoscent is.

Semmi javulàs nàla.

2019. aug. 21. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
És az nem lehetséges, hogy valamilyen pollenallergiája van? Vagy valami kontakt allergia?
2019. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is a pollenre gondolunk.Most a doki szteroidot akar adni,azt nem hagyom.
2019. aug. 23. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!