Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom távol tartani a...

Hogy tudom távol tartani a szúnyogokat?

Figyelt kérdés

A kutyám körül és körülöttem is estefelé nagyon sok szúnyog van és csipkednek


Hogyan tudnám távol tartani a kutyáimtók őket? Spray vagy valami van?


2019. jún. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Repellenes hatású spot on a kutyára, azonnal! Mondjuk advantix. De előtte csináltass egy szívférgesség gyorstesztet vérből a kutyának a dokinál, ha már nem védekeztél eddig a szúnyogok ellen.


Magadra meg szúnyogriasztó spray. Illetve vannak kifejezetten kutyáknak való szúnyogriasztó sprayk, azt lehet a spot on mellé fújni így estefelé.

2019. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Advantix?

Pár szúnyogfaj ellen véd, és azok ellen éppen nem, amik most támadnak: ártéri és oldalfoltos szúnyog.

Én is megvettem, rátettem a kutyámra, aztán jött a pofáraesés.. 2-3 féle ritkább szúnyog meg egy fajta légy. Olvassátok el a használati utasítást!

2019. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk egy szúnyog sem szállja a kutyát amióta Advantix van rajta. Nagy ívben elkerülik, az összes. Tudom, mert állandóan figyelem a kutyát.

Engem az, hogy mi van a tájékoztatóra írva nem érdekel. A tapasztalat fontosabb és nekünk az összes ismerősünk maximálisan meg van az Advantixxal elégedve. De azt csak egy példának írtam, nem azért, hogy feltétlen azt rakja a kutyára.

Én legalább segítettem, te nem sokat ;) !

2019. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Eddig azért nem védekeztünk a szúnyogok ellen mert az előző években nem tapasztaltam ilyet egy-kettő elofordult de ennyi meg soha

2019. jún. 14. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!