Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak teát?

Adhatok a kutyámnak teát?

Figyelt kérdés
Amikor kint elég hűvös van akkor.Ha igen akkor mit rakhatok bele?Vagy csak üresen?
2008. nov. 12. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mienk a sört szerette :D Pasi volt szegénykém... :( :)
2008. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fölösleges. Én úgy csinálom, hogy a vizet egy picikét langyosan adom oda neki.
2008. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
forró víz teafilter megvárod mig kihül kiveszed a filtert osz adod is oda neki mink is ezt csináltuk csak mi kamilla teát itattunk vele mer bélgyulladása volt éss azt mondta az orvos hogy jót tesz neki
2008. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki meleg teát, mert akkor megszokja és ha nem kap, vagy kicsit hideget eszik/iszik egyből fájni fog a torka és köhög majd.


Én is úgy csináltam, hogy amikor hideg idő volt langyos-meleg vizet adtam neki. Naponta többször, mert ugye az kihűl...


Kamilla vagy gyümölcsteát adhatsz neki én is adtam régen, citrom és narancs karikákkal (megette:)) :)) méz is mehet bele, de ne túl sokat. De én teát csak akkor adtam neki, ha beteg volt. Használt ;)


Egyébként megfelel neki a langyos víz.

Arról ne feledkezz meg, hogy télen többet kell egyen, mint nyáron. Éjszakára kell legyen valami a hasában, mert éjjel lemegy a testhőmérséklete. Macskáknál is így van.

2008. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem igaz, hogy más a kutya éjjeli hőmérséklete télen és nyáron. Biztosra tudom, mert mellettem alszik. Rendszeresen teázom, de még sosem jutott eszembe megkínálni, és ő sem szokott kunyerálni, pedig amúgy eléggé kunyizós alkat.
2008. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha melletted alszik akkor nincs is kint a hidegben, amitől lecsökkenjen a testhőmérséklete!

De okos vagy...

2008. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!